Новини з Австрії

В Австрії поліція розшукує зниклу подружню пару – факти свідчать про вбивство

Загадкове зникнення подружньої пари в Зальцбурзі: підозра на вбивство

Ось уже кілька днів в Зальцбурзі тривають пошукова операція після таємничого зникнення боснійської подружньої пари, що проживає в Австрії

Вони були в процесі розлучення протягом року, але в останній раз зустрічалися на вихідних в Зальцбурзі через продаж своєї загальної квартири.

Коли 24 серпня родичі заявили про зникнення жінки, поліція негайно провела розслідування і знайшла докази, що свідчать про насильницький злочин. В останній раз пара була разом в понеділок між в Фюрстенбрунне біля підніжжя Унтерсберг біля річки. Потім, в 90 кілометрах, майже на іншому кінці Зальцбурга, в Рідінгтале (Лунгау), в районі автомагістралі A10, поліція виявила білий позашляховик BMW, що належить цій парі. Автомобіль був знайдений завдяки вбудованій системі екстреного виклику, яка змогла визначити місцезнаходження автомобіля з точністю до метра.

При більш уважному огляді авто виникла підозра на вбивство. На дверний обшивці в районі середньої стійки залишилися сліди крові. На момент публікації у пресі судові експерти все ще займалася з’ясуванням приналежності крові. У районі, де був припаркований BMW, 20 співробітників поліції з пошуковими собаками проводять пошук можливої ​​жертви або жертв.

В даний час можна припустити, що або чоловік вбив свою колишню, втік і покінчив життя самогубством. Або він викрав 44-річну жінку. Або обидва стали жертвами злочину. Припущення, що все це велике непорозуміння і обидва поїхали в Боснію на іншому автомобілі з вимкненими стільниковими телефонами, нікому нічого не кажучи, на жаль малоймовірно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України