Новини з Австрії

В Австрії під час пандемії частка учнів початкової школи з надмірною вагою і ожирінням зросла приблизно на 20 відсотків

В даний час в Австрії налічується 17 437 активних випадків коронавіруса (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 99,8. Видужало 649 268. У лікарнях перебуває 420 осіб, 88 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 571. вакциновано 5 464 437 людини (61,17% підлягає вакцинації населення). 57,69% з них вже має повний захист.

Під час пандемії частка учнів початкової школи з надмірною вагою і ожирінням зросла приблизно на 20 відсотків. При цьому вони одночасно втратили фізичну форму

Це результат дослідження вчених Університету Граца за участю 764 дітей з Клагенфурта та його околиць у віці від семи до десяти років. Причина в закритті шкіл і заборони на фізкультуру і заняття в спортивних секціях. На думку авторів, результати можуть бути перенесені на всю Австрію.

19 батьків подали позов про судову заборону проти землі Тіроль

Причина, на думку юридичної фірми, що представляє інтереси батьків: незадовго до закінчення школи влада розіслала середнім і старшим школам листівки з гаслом «Тіроль робить щеплення – і ви теж» в яких рекламується «інтенсивна» вакцинація. Влада обіцяла, наприклад, що з вакцинацією можна буде уникнути дистанційного навчання, можна буде знову зіграти в футбол і знову зустрітися з друзями. Також була обіцяна перспектива виграти iPhone. »Батьки, які подали позов, розцінюють цю рекламу як неприпустиме втручання в їх права на виховання та їх виховні зобов’язання», – йдеться в прес-релізі юридичної фірми.

Через збільшення числа CoV в четвер у Нижній Австрії було проведено брифінг щодо поточної ситуації. Було вирішено розпочати третю вакцинацію на наступному тижні. Кампанія почнеться з літніх людей і пацієнтів з групи високого ризику в будинках для людей похилого віку та клініках. З середини вересня вакцинація буде можлива в 400 медичних практиках і для всіх людей у ​​віці 65 років і старше.

Фото: © APA / Waltraud Grubitzsch

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України