Авторські статтіФотогалерея

Десять дивних здібностей тварин. Фото

1Ні для кого не секрет, що природа навколо нас – це одна велика загадка і для того, щоб отримати відповідь на неї, потрібно витратити багато років. Цілком можливо, що деякі з вас ставили такі цілі перед собою, ну а іншим просто цікаво дізнатися, на що ж здатні деякі представники свого виду. Сьогодні ми розповімо про десять найбільш разючих уміннях тварин.

Танці гнойових жуків

Гнойові жуки, видершись на зведену ними кульку, роблять своєрідні фотографії неба над своєю головою, специфічно
пританцьовуючи весь цей час. В результаті у них виходить визначати правильний для себе шлях по випромінюванню Чумацького Шляху, адже вони запам’ятовують в якому положенні знаходиться Сонце, Місяць і зірки.

Пам’ять риб-бризгунів

1

Риба-бризгун володіє унікальною здатністю запам’ятовувати людські обличчя і, як би доводячи цей досвід, вона плює водою на фотографії, які здаються їй знайомими. Дослідження вказує на те, що риба здатна впізнати до 44 людей, помиляючись лише в 10%.

Перевантаження змій

Більшість змій, як змогли довести вчені переносять навантаження, приблизно, також добре, як пілоти винищувачів. Кидки даних плазунів при різних перевантаженнях записувалися на камеру. Як результат – атака змії проводитися при 28G. До порівняння – пілот втратить свідомість при 9G.

Акула, що світится

2

Чорна колюча акула-ніндзя. Уявіть собі, що вона ще й світитися в темряві. Страшну рибу виявили порівняно нещодавно, в Тихому океані, на глибині близько 1,5 кілометрів. Акула з допомогою біолюмінесценції залучає нових жертв.

Стрибуча риба

Cryptotora thamicola абсолютно сліпа, але це не заважає їй стрибати з каменя на камінь, таким чином, минаючи невеликі водоспади. Тазові кістки даного виду ріднять її, швидше, з чотириногими.

Безсмертні гідри

3

Чи уявляли ви колись, що деякі гідри можуть бути безсмертними. Вся справа в тому, що їх організми генерують стовбурові клітини, тому вони просто не можуть постаріти. За рік таких особин з 2000 гине не більше двох. Причиною цього стає серйозна хвороба.

Дивовижні мурахи

Одні мурахи будують зі своїх тіл плоти, інші мости. Але їх вражаючі здібності на цьому не закінчуються. Альпійські сріблясті мурашки, коли відчувають, що їх королеві загрожує хоча б мінімальна небезпека. Чіпляються один одного лапками і створюють імпровізований щит, захищаючи не тільки саму королеву, але також і кладку.

Пуголовки – мулорийки

3

Про існування індійських танцюючих жаб знали довгий час, але знайти їх не вдавалося. Причиною тому було те, що вони ховаються під річковим мулом, прокопують собі тунелі під галькою і грунтом. Інші пуголовки аналогічними навичками не володіють, тому можна сміливо віднести цих до експертів.

І знову гідри

Навіть звичайна гідра хоч і крихітна тварина, розміром не більше півтора сантиметри, але вона одна з найжахливіших створінь Землі. Мало того, що гідра паралізує свою жертву, так ще для їжі вона відрощує безпосередньо на тілі кілька ротів. Рани після цього заростають без будь-якої шкоди.

Стелс-жаби

Новий вид жаб, яких виявили в Андах в 2009 році виявили неймовірні здібності до маскування. Поміщена ввечері в контейнер жаба нагадувала їжака, а вже на ранок була абсолютно гладкою. Повернути голки вдалося лише з допомогою пучка моху, під який амфібія негайно навчилася маскуватися.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України