Авторські статтіНовини

Вчені назвали основну причину появи алергії у дітей

Наукові співробітники з Європи з’ясували, що у дітей може розвинутися алергія і ряд інших захворювань дихальної системи внаслідок поганої вентиляції приміщень. Забруднене повітря може завдати величезної шкоди ще незміцнілому організму і привести до хронічних недуг.

Жителі мегаполісів щодня страждають через брак чистого повітря, вони вдихають повітря з шкідливими домішками. У великих містах люди не отримують цю норму, на тлі чого виникають різні захворювання.

У групі найбільшого ризику знаходяться діти. Їх імунна система до кінця ще не сформована і не може повноцінно захистити організм від негативного впливу навколишнього середовища.

Так як діти багато часу проводять в приміщеннях, дорослим слід ретельно стежити за чистотою вентиляційних решіток. Разом з повітрям малюки вдихають домішки пилу, вуглекислого газу і різних небезпечних речовин. Це викликає проблеми з легенями і алергічні реакції. Необхідно приділяти особливу увагу при виборі вентиляційної решітки її рівньові захисту і практичності.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України