Вчені назвали основну причину появи алергії у дітей

Наукові співробітники з Європи з’ясували, що у дітей може розвинутися алергія і ряд інших захворювань дихальної системи внаслідок поганої вентиляції приміщень. Забруднене повітря може завдати величезної шкоди ще незміцнілому організму і привести до хронічних недуг.

Жителі мегаполісів щодня страждають через брак чистого повітря, вони вдихають повітря з шкідливими домішками. У великих містах люди не отримують цю норму, на тлі чого виникають різні захворювання.

У групі найбільшого ризику знаходяться діти. Їх імунна система до кінця ще не сформована і не може повноцінно захистити організм від негативного впливу навколишнього середовища.

Так як діти багато часу проводять в приміщеннях, дорослим слід ретельно стежити за чистотою вентиляційних решіток. Разом з повітрям малюки вдихають домішки пилу, вуглекислого газу і різних небезпечних речовин. Це викликає проблеми з легенями і алергічні реакції. Необхідно приділяти особливу увагу при виборі вентиляційної решітки її рівньові захисту і практичності.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh