Авторські статтіТехно

Зафіксований новий рекорд продажу мобільних дисплеїв AMOLED

1У третьому кварталі 2015 продажі дисплеїв AMOLED, використовуваних в смартфонах і компактних планшетах, в глобальному масштабі досягли рекордних $ 3290000000., що майже вдвічі більше, ніж минулого року., інформує bagnet.org.

Кількісні поставки цієї продукції також подвоїлися, склавши 79 мільйонів одиниць. В порівнянні з другою четвертю нинішнього року зафіксовано приріст на 35%.

Технологія AMOLED в порівнянні з більш популярними “рідкими кристалами” забезпечує зменшене енергоспоживання, збільшені кути огляду і більш швидкий відгук матриці. Однак такі екрани коштують помітно дорожче, що сильно позначається на їх популярності. У липні-вересні 2015 на частку AMOLED-продукції припало 18% світового ринку мобільних панелей.

Беззаперечним лідером з продажу AMOLED-екранів малих і середніх розмірів є Samsung Display, контролюючи 95,8% даного сегменту. Ця ж компанія займає перше місце серед виробників всіх видів дисплеїв для смартфонів, маючи в активі 38,5-відсоткову ринкову частку. На другій і третій позиціях розташовуються Japan Display (17%) і LG Display (13,8%) відповідно, повідомляють аналітики IHS за підсумками підрахунку за третій квартал 2015 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.