Зафіксований новий рекорд продажу мобільних дисплеїв AMOLED

У третьому кварталі 2015 продажі дисплеїв AMOLED, використовуваних в смартфонах і компактних планшетах, в глобальному масштабі досягли рекордних $ 3290000000., що майже вдвічі більше, ніж минулого року., інформує bagnet.org.

Кількісні поставки цієї продукції також подвоїлися, склавши 79 мільйонів одиниць. В порівнянні з другою четвертю нинішнього року зафіксовано приріст на 35%.

Технологія AMOLED в порівнянні з більш популярними “рідкими кристалами” забезпечує зменшене енергоспоживання, збільшені кути огляду і більш швидкий відгук матриці. Однак такі екрани коштують помітно дорожче, що сильно позначається на їх популярності. У липні-вересні 2015 на частку AMOLED-продукції припало 18% світового ринку мобільних панелей.

Беззаперечним лідером з продажу AMOLED-екранів малих і середніх розмірів є Samsung Display, контролюючи 95,8% даного сегменту. Ця ж компанія займає перше місце серед виробників всіх видів дисплеїв для смартфонів, маючи в активі 38,5-відсоткову ринкову частку. На другій і третій позиціях розташовуються Japan Display (17%) і LG Display (13,8%) відповідно, повідомляють аналітики IHS за підсумками підрахунку за третій квартал 2015 року.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh