Забруднення київського повітря перевищила всі норми: де найнебезпечніше

У Києві з 29 жовтня по 4 листопада зафіксували перевищення гранично допустимих концентарцій шкідливих речовин у повітрі.

Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії ім. Срезневського

Зокрема, на проспекті Перемоги (біля метро «Святошин») та Бессарабської площі в 1,2-1,3 раза перевищено рівень зважених речовин.

Приблизно в три рази більше діоксиду сірки зафіксовано на площах Перемоги та Бессарабської, проспекті Перемоги, вулиці Олександра Довженка; в 1,6-2,6 рази – на всіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки, 37, де середньодобовий вміст не перевищував рівень ГДКс.д.

На вулицях Інженера Бородіна, Каунаской, проспекті Перемоги концентрація діоксиду азоту перевищена в 4,2-4,9 рази; на площах Деміївської, Бессарабської, Перемоги та Оболонському проспекті – у 3,2-3,8 рази; на всіх інших постах спостережень – в 2,1-2,8 рази, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалося.

Перевищення вмісту формальдегіду в 2,0-2,4 рази встановлено на всіх постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалося.

Загалом на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії, де проводилися щоденні спостереження за забрудненням атмосферного повітря міста, протягом зазначеного періоду були проаналізовані 1503 проби повітря.

Порівняно з попереднім тижнем спостерігалося деяке зниження середньодобових концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту й формальдегіду, вміст інших забруднюючих речовин у повітрі майже не змінилося.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh