Здоров'я

Забруднення київського повітря перевищила всі норми: де найнебезпечніше

У Києві з 29 жовтня по 4 листопада зафіксували перевищення гранично допустимих концентарцій шкідливих речовин у повітрі.

Про це йдеться в повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії ім. Срезневського

Зокрема, на проспекті Перемоги (біля метро «Святошин») та Бессарабської площі в 1,2-1,3 раза перевищено рівень зважених речовин.

Приблизно в три рази більше діоксиду сірки зафіксовано на площах Перемоги та Бессарабської, проспекті Перемоги, вулиці Олександра Довженка; в 1,6-2,6 рази – на всіх інших постах міста, за винятком проспекту Науки, 37, де середньодобовий вміст не перевищував рівень ГДКс.д.

На вулицях Інженера Бородіна, Каунаской, проспекті Перемоги концентрація діоксиду азоту перевищена в 4,2-4,9 рази; на площах Деміївської, Бессарабської, Перемоги та Оболонському проспекті – у 3,2-3,8 рази; на всіх інших постах спостережень – в 2,1-2,8 рази, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалося.

Перевищення вмісту формальдегіду в 2,0-2,4 рази встановлено на всіх постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалося.

Загалом на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії, де проводилися щоденні спостереження за забрудненням атмосферного повітря міста, протягом зазначеного періоду були проаналізовані 1503 проби повітря.

Порівняно з попереднім тижнем спостерігалося деяке зниження середньодобових концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту й формальдегіду, вміст інших забруднюючих речовин у повітрі майже не змінилося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України