Авторські статті

За свої злочини садист Добкін відповідатиме перед людьми та Богом

У разі ескалації конфлікту та провокацій з боку харківської влади, Харківська “Свобода” стане на захист харківців та чинитиме в межах необхідности, продиктованої умовами оголошеної владою війни проти народу. Маючи руки по лікоть у крові, Добкін не має жодного права застосовувати силу при “дестабілізації ситуації у Харкові”, бо вона давно дестабілізована руками самого “губернатора”. Добкін – це симулякр політичного діяча, це політичний “тітушка”, який здатний на все заради утримання влади.

Про цинізм Добкіна та його політичні збочення, що хиталися між фашизмом та сталінізмом, відомо давно. Але остання його заява відкриває психічну патологію – садизм і відверте задоволення у разі необхідности застосовувати зброю (детальніше:http://kharkivoda.gov.ua/uk/news/view/id/21536). Цивілізований діялог неоднократно зривала саме влада, показуючи звіряче обличчя й ніби отримуючи задоволення від своїх жертв.

Нешановний “губернаторе”! Мусите пам’ятати, що підпал офісу “Свободи” у Харкові, підпали машин “тітушками” та їхні дешеві провокації не порівняються з народною помстою, коли по всій Україні палають офіси Партії регіонів. Ваші заяви про “підтримку людей” не відповідають дійсності. Тому що “тітушки”, як і представники вашої партії та силовики, які застосовували силу проти мирних протестувальників, втратили людську подобу.

Ні депутати від “Свободи”, ні рядові свободівці ніколи не ховалися ні в кого за спинами: нині відомо мінімум про двох загиблих від рук силовиків націоналістів, багато з них отримали серйозні травми. Радикали-маріонетки – це термін, який можна застосовувати виключно до “регіоналів”, які утримують владу виключно тому, що знають про відповідальність за свої злочини. У них немає шляху назад, бо в кращому разі їх чекає в’язниця, а в гіршому – самосуд люду, який уже не буде терпіти наругу над собою. Добкін та инші садисти не встигнуть втекти до Кадирова в Чечню: вони відповідатимуть за свої злочини перед людьми та Богом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. Нет сейчас хорошего выхода, поздно всё! Но если не оскорблять друг друга, а думать о последствиях, быть ответственным и трезвым, то больше шансов прекратить бессмысленное кровопролитие… Не знаю, что надо делать, но точно не уничтожать друг друга физически. Разве народ запада и востока – враги между собой?! А страдаем именно мы. Политики всё равно найдут способ выжить, и жить дальше припеваючи. Давайте не будем подыгрывать кому бы то ни было, решая их проблемы и принося в жертву себя и таких же простых людей, как мы…
  Другое дело, что на выборах надо думать, прежде чем голосовать, если хотим выбраться из коррупции и нищеты, в которых страна погрязла.

 2. “Свобода” хочет бойни? Будет им бойня. От событий в Киеве еще вчера крышу сносило. А сегодня еще “добивили” знакомые, рассказав, что в Малиновку привезли бойца “Беркута” хоронить. Пздц просто

 3. СВОБОДА – это как тараканы в доме, пока ещё их немного, нужно всех их передавить.

 4. Спасибо родной власти Харькова, если не допустит эту майданавскую заразу в город. Эти мирные майданутые все время врут, стреляют в беркут. Вчера в новостях видела. Их надо давить танками, пока фашизм не расползся по всей уКРАИНЕ.

 5. Уроды и отморозки. Устроили в стране “чёрти что”, а ещё и оправдываться пытаются! Гнать таких фашистов надо “ЗА МОЖАЙ” и партию СВОБОДА запретить на всей территории страны.

 6. Герпес и Допа – язвы на теле украинского общества. Пока от них не избавимся – гражданского общества не жди.

 7. Пусть лучше своего Игоря Шавку защищают, а то мало ли… Одни ж “злочинци” вокруг

 8. Слушайте Вы, фашисты, у кого руки по локоть в крови, так это у Свободы!!! И не надо тут все сваливать с вашей “больной” головы на здоровую! Харьков – это вам не западная Украина, валите туда и там свою тупую демагогию пропагандируйте, иначе харьковчане вам тут точно что-нибудь вырвут с корнем…

   1. Лучше быть “фашистом” как Я, чем УРОДОМ как ТЫ!!! Засрали всю столицу и позорите страну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.