Авторські статті

Хто зараз байдужий – злочинець

Ніхто Вас не жене і не закликає йти в перші ряди на барикади , але є чимало напрямків , в яких можна бути корисним крім цього . І ніхто не має права Вас дорікнути в тому , що Ви не стояли зі щитом в перших рядах на барикадах , а допомагали наприклад біля лікарні і т.д. Просто – не сидіть склавши руки. Допомагайте !

Ви можете:
– Купити те, що необхідно людям на майдані і відвезіть туди;
– Є особистий транспорт? заступив на вахту в лікарні і допомагайте людям не віддавати мусорам важкопоранених (є факти, коли сміття відключають людей від систем життєзабезпечення в лікарнях і відвозять); відвезіть пораненого додому або в місце, де він може переночувати;
– Є пару вільних місць будинку ? візьміть на нічліг поранених , переконайте батьків дозволити Вам це зробити !
– Дізнайтеся потреби і купите ліки і перев’язувальні матеріали та відвезіть до лікарні , де є поранені ;
– Збирайтеся з друзями на своїх районах , знайдіть контакти місцевих “цивільних патрулів”, є інформація, що “простітушек” звозять у Київ зараз для дестабілізації обстановки по районах нашого міста, але врахуйте, що цієї ночі вже вони вбили як мінімум 2 людей. З вогнепальної зброї. Так що бігати за ними з палицями і камінням треба як мінімум за наявності травматичної зброї у деяких людей з Ваших груп. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Також врахуйте , що ” простітушек “цієї ночі одягли як самооборону Майдану і вони стояли недалеко від крайніх рубежів Самооборони в центрі і деякі люди мабуть думали, що це люди з Майдану і потрапляли в засідку. Ще раз – будьте обережні і перевіряйте оперативну інформацію на інтернет ресурсах, присвячених Майдану.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

 1. Это что за грязная и вонючая полит-агитка.
  А, кто этот крикун – ворона, которая во всё своё ебало, орет. Лозунги 1917 года, потомок Ленина и Льва Давидовича Троцкого!
  Сволочь, этот автор и провакатор!
  гАЛАЦУЦ ЕБАНЫЙ!
  И для него….

  б
  Л
  Я
  Д
  Ь
  Н
  Д
  Е
  Р
  А

  С У К А!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ОБОСЦЫШ – гАЛАЦУЦОВСКИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. На майдане остались только бандформирования и идиоты, которые предали страну и хотят ее развалить до основания. Что не сумела сделать оранжевая чума, теперь эти проплаченные фашисты уничтожают Украину. Разве они когда- то смогут остановиться? Нет. Это бандиты, которые будут грабить и убивать простых людей. Давить их танками и расстреливать с вертолетов. А оппозию – в тюрьму.
  С уважением, жительница Украины

  1. Добавлю, с Вашего позволения, к Вашему коментарию…..
   Чтобы эти бАНДЕРЛОГИ удавились, на сине-жёлтой тряпке!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.