Хто зараз байдужий – злочинець

Ніхто Вас не жене і не закликає йти в перші ряди на барикади , але є чимало напрямків , в яких можна бути корисним крім цього . І ніхто не має права Вас дорікнути в тому , що Ви не стояли зі щитом в перших рядах на барикадах , а допомагали наприклад біля лікарні і т.д. Просто – не сидіть склавши руки. Допомагайте !

Ви можете:
– Купити те, що необхідно людям на майдані і відвезіть туди;
– Є особистий транспорт? заступив на вахту в лікарні і допомагайте людям не віддавати мусорам важкопоранених (є факти, коли сміття відключають людей від систем життєзабезпечення в лікарнях і відвозять); відвезіть пораненого додому або в місце, де він може переночувати;
– Є пару вільних місць будинку ? візьміть на нічліг поранених , переконайте батьків дозволити Вам це зробити !
– Дізнайтеся потреби і купите ліки і перев’язувальні матеріали та відвезіть до лікарні , де є поранені ;
– Збирайтеся з друзями на своїх районах , знайдіть контакти місцевих “цивільних патрулів”, є інформація, що “простітушек” звозять у Київ зараз для дестабілізації обстановки по районах нашого міста, але врахуйте, що цієї ночі вже вони вбили як мінімум 2 людей. З вогнепальної зброї. Так що бігати за ними з палицями і камінням треба як мінімум за наявності травматичної зброї у деяких людей з Ваших груп. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Також врахуйте , що ” простітушек “цієї ночі одягли як самооборону Майдану і вони стояли недалеко від крайніх рубежів Самооборони в центрі і деякі люди мабуть думали, що це люди з Майдану і потрапляли в засідку. Ще раз – будьте обережні і перевіряйте оперативну інформацію на інтернет ресурсах, присвячених Майдану.

Comments

0 comments

3 коментарі

 1. Это что за грязная и вонючая полит-агитка.
  А, кто этот крикун – ворона, которая во всё своё ебало, орет. Лозунги 1917 года, потомок Ленина и Льва Давидовича Троцкого!
  Сволочь, этот автор и провакатор!
  гАЛАЦУЦ ЕБАНЫЙ!
  И для него….

  б
  Л
  Я
  Д
  Ь
  Н
  Д
  Е
  Р
  А

  С У К А!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ОБОСЦЫШ – гАЛАЦУЦОВСКИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. На майдане остались только бандформирования и идиоты, которые предали страну и хотят ее развалить до основания. Что не сумела сделать оранжевая чума, теперь эти проплаченные фашисты уничтожают Украину. Разве они когда- то смогут остановиться? Нет. Это бандиты, которые будут грабить и убивать простых людей. Давить их танками и расстреливать с вертолетов. А оппозию – в тюрьму.
  С уважением, жительница Украины

  • Добавлю, с Вашего позволения, к Вашему коментарию…..
   Чтобы эти бАНДЕРЛОГИ удавились, на сине-жёлтой тряпке!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh