В Празі червоною фарбою був осквернений пам’ятник президента Вільсона

У садах Врхліцкого навпроти головного залізничного вокзалу Праги невідомий (невідомі) осквернили пам’ятник 28-му президенту США Томасу Вудро Вільсона. Цю інформацію повідомило на своєму офіційному профілі Facebook районне управління Праги 1.

Поліція вже веде розслідування.

Невідомий (невідомі) залив червоною фарбою напис на пам’ятнику Woodrow Wilson і напис англійською мовою «The world must be safe for democracy». Чеський переклад «Світ повинен бути захищений для демократії» був збережений.

На постаменті з’явилися написи червоного кольору ЗА КОНЯ, ЗА СРСР і ПРАВДУ.

«Пам’ятник перед головним вокзалом належить місту, і тим не менше я особисто ініціював негайну його очищення від фарби і написів. Уже в найближчі години ми повернемо колишній вигляд пам’ятника », – повідомив Річард Буреш, радник з питань транспорту і прибирання.

Повідомлення про пошкодження пам’ятника, який був відкритий в 2011 році, надійшло в поліцію сьогодні приблизно близько 11 годин. Невідомий злочинець (злочинці) підозрюється у злочині, пов’язаних з пошкодженням чужого майна. Свідки цієї пригоди зобов’язані зателефонувати 158, закликала міська поліція.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh