Новини з Австрії

Кліматичні активісти захопили Міхаелерплац в центрі Відня

Кілька кліматичних активістів зайняли Міхаелерплац у Відні в неділю. Неоголошений мітинг поки не був розпущений поліцією Відня.

У неділю близько 70 активістів руху Extinction Rebellion (XR) розбили табір на Міхаелерплац в центрі Відня. Незареєстровані збори поки, з незрозумілих причин, не були розпущені поліцією, повідомив офіційний представник виконавчої влади Марко Йаммер.

Климатические активисты захватили Михаэлерплац в центре Вены

Прихильники Extinction Rebellion борються зі зміною клімату і оголосили площу зоною захисту клімату. Звичайним транспортним засобам вони не дозволяли проїжджати по площі і пропускали тільки машини швидкої допомоги і поліції. Виконавча влада перенаправила рух і поки не бачила причин для розпуску зборів.

«Ми прийшли, щоб залишитися», – йдеться в заяві «повстанців», які розбили табір. Кампанія «Цирк» – це не тільки вираз протесту, але, перш за все, інформація та участь в формі безперервної підтримуючої програми з музикою і виступами ораторів, а також відкрита сцена для артистів і танцювальних вистав. XR закликав уряд працювати разом з громадянським суспільством.

«Закінчується 202о рік, давайте скористаємося шансом зберегти Землю як планету, на якій ми можемо жити», – заявили активісти.

За матеріалами: австрійської преси
Фото: © APA / EXTINCTION REBELLION VIENNA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.