Кліматичні активісти захопили Міхаелерплац в центрі Відня

Кілька кліматичних активістів зайняли Міхаелерплац у Відні в неділю. Неоголошений мітинг поки не був розпущений поліцією Відня.

У неділю близько 70 активістів руху Extinction Rebellion (XR) розбили табір на Міхаелерплац в центрі Відня. Незареєстровані збори поки, з незрозумілих причин, не були розпущені поліцією, повідомив офіційний представник виконавчої влади Марко Йаммер.

Прихильники Extinction Rebellion борються зі зміною клімату і оголосили площу зоною захисту клімату. Звичайним транспортним засобам вони не дозволяли проїжджати по площі і пропускали тільки машини швидкої допомоги і поліції. Виконавча влада перенаправила рух і поки не бачила причин для розпуску зборів.

«Ми прийшли, щоб залишитися», – йдеться в заяві «повстанців», які розбили табір. Кампанія «Цирк» – це не тільки вираз протесту, але, перш за все, інформація та участь в формі безперервної підтримуючої програми з музикою і виступами ораторів, а також відкрита сцена для артистів і танцювальних вистав. XR закликав уряд працювати разом з громадянським суспільством.

«Закінчується 202о рік, давайте скористаємося шансом зберегти Землю як планету, на якій ми можемо жити», – заявили активісти.

За матеріалами: австрійської преси
Фото: © APA / EXTINCTION REBELLION VIENNA

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh