Авторські статті

За окупацію Криму і Донбасу розплата Росії буде жорстокою: російський фінансист

За оккупацию Крыма и Донбасса расплата России будет жестокой: российский финансист Слава Рабинович похвалил неожиданный шаг Украины

За зайняття окупованих російськими військовими територій повинен відповідати сам окупант – зміст “республік” ліг важким тягарем на економіку РФ.

Про це заявив відомий російський фінансист Слава Рабинович, коментуючи відключення Україною електропостачання “ЛНР”.

Він зазначив, що це потрібно було зробити ще раніше і навів приклад: у період Другої світової війни СРСР не фінансував окуповану німецькими військовими частини України, саме так має зробити сама Україна по відношенню до територій, сьогодні окупованих російськими військовими.

Рабінович заявив, що ситуація яка склалася останні три роки на Донбасі нічим принципово не відрізняється від обстановки, яка склалася в часи Другої світової війни.

Він підкреслив, що Україна вчинила абсолютно правильно в даній ситуації, при цьому відповідальність за “республіки” знову важким тягарем впала на економіку РФ.

Рабинович зазначив, що всі громадяни Росії платять за окупацію Криму і Донбасу дорогу ціну, при цьому путінська держава у своїй окупаційній політиці принципово нічим не відрізняються від гітлерівської Німеччини.

За оккупацию Крыма и Донбасса расплата России будет жестокой: российский финансист Слава Рабинович похвалил неожиданный шаг Украины

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України