Авторські статті

За офісом Миколаївської “Свободи” стежать невідомі і нападають на активістів

16 березня 2014 року на прихильника Всеукраїнського об’єднання “Свобода” скоїла напад група осіб. Після цього два автомобілі переслідували авто свободівця.

Коли активіст молодіжної громадської організації “Сокіл”, учасник самооборони Майдану вийшов з офісу організації, на шляху до зупинки на нього накинулася група з кількох десятків невідомих осіб. Активіст встигнув сісти до автомобіля свободівця, що був неподалік. Проте й після цього їх переслідували невідомі на двох автомобілях, небезпечно підрізаючи на дорозі. Коли свободівці приїхали до райвідділку міліції, переслідувачі зникли. Активісти запам’ятали їхні автомобілі та номерні знаки. Прихильник “Свободи” написав заяву про напад, а член партії – про переслідування його автівки.

“Містом продовжують пересуватися і нападають на людей серед білого дня цілі групи маргіналів. Ці групи організовуються біля пам’ятника Ольшанцям. Очевидно, що заходів міліції для охорони громадського порядку та недопущення дестабілізації ситуації в області не достатньо. Тому “Свобода” ініціювала створення громадського формування на базі самооборони Майдану. Юрист об’єднання підготував усі необхідні реєстраційні документи. Проте очільник міського управління міліції Валерій Коба перешкоджає реєстрації громадського формування та розширенню повноважень його членів і можливості офіційно забезпечити їх засобами самозахисту для охорони громадського порядку. Тож можна передбачити, що подібні напади на активістів і простих людей триватимуть і надалі”, – заявив керівник Миколаївської обласної організації ВО “Свобода” Демид Губський, який також перебував у автомобілі на час переслідування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.