Авторські статті

Росія кілька років розробляла програму знищення незалежної України

16 березня 2014 року під час антивоєнного віча у Луцьку народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Євген Мельник заявив: “Росія кілька років розробляла і втілювала програму знищення незалежної України і допомагав їй у цьому Янукович”.

Свободівець зазначив, що тотальний вплив на життєдіяльність і ослаблення України Москва здійснювала планомірно і довготривало. “Україна – на порозі війни. На східних і південних кордонах нашої держави концентруються російські інтервенти. Метою Путіна є не лише анексія Криму, він прагне захопити Київ, а якщо дозволимо, то й усю Україну. Програма зі знищення незалежної України розроблялася і втілювалася Москвою кілька років. Янукович, Азаров та инші “регіонали” були лише гвинтиками Кремля, які занапастили економіку, промисловість та посіяли тотальну корупцію. Останні чотири роки найвищі посади в державі обіймали кремлівські агенти. Вони керували українськими збройними силами, СБУ та МВС. Цей ворог досі перебуває у нашому домі. Окрім того, цим ворогом є і представники Партії регіонів на чолі з Януковичем”, – наголосив у виступі Євген Мельник.

Націоналіст також підкреслив, що новітні українські герої, які здолали бандитський режим Януковича, здатні завдати поразки Путіну і його окупаційним арміям. “Сьогодні серед нас немає Богдана Хмельницького, Симона Петлюри, Степана Бандери чи Романа Шухевича. Але у нас є свідомі українські громадяни, які, здолавши бандитський окупаційний режим, показали, що саме вони є новітніми героями України. Але не виключено, що завтра нам доведеться брати до рук зброю та їхати на східні та південні кордони України, щоби захищати Україну. Російські окупанти, яких очолює маніякальний шизофренік Путін, настільки далеко просунуться нашою територією, наскільки ми це дозволимо. Окупанти будуть зупинені єдиною волею українського народу”, – зазначив Євген Мельник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.