Право

За минулу добу поліцейські зачинили 8 підпільних інтерактивних клубів

Про діяльність одного з закладів повідомили громадяни на урядову «гарячу» лінію. Заходи з недопущення незаконного функціонування гральних закладів на території України продовжуються. Мобільні групи цілодобово перевіряють інформацію, що надходить з різних джерел.

Упродовж 17 січня підрозділи поліції припинили діяльність 8 гральних закладів: по одному у Полтавській, Запорізькій, Закарпатській та Харківській областях, а також по два у м. Дніпро та на Київщині. За результатами проведених заходів вилучено 127 одиниць грального обладнання,  зокрема 105 одиниць комп’ютерного обладнання, 8 гральних автоматів та 14 одиниць іншого обладнання, вартість якого, за попередніми даними, сягає 400 тисяч гривень.
Треба зазначити, що про діяльність одного з гральних закладів, функціонування якого було припинено на території Київської області, повідомили громадяни на урядову «гарячу» лінію.

Інформація, що надходить, в тому числі і на вказану телефонну лінію, миттєво відпрацьовується поліцейськими.

За минулу добу поліцейські зачинили 8 підпільних інтерактивних клубів

Нагадуємо, упродовж 16 січня з семи підпільних інтерактивних клубів поліцейські вилучили 140 одиниць грального обладнання.

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України