Право

Ім’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поемі

17 січня на зустріч з прикордонниками Могилів-Подільського загону завітав знаний у Наддністрянському краї самобутній поет Василь Кушнір.

Напередодні зустрічі з охоронцями кордону на сторінках Могилів-Подільського районного часопису «Слово Придністров’я» вийшла авторська поема «Несіть йому любов свою», присвячена Герою України старшому лейтенанту В’ячеславу Семенову, чиє ім’я носить Могилів-Подільський загін.

Тема війни і миру близька Василю Кушніру не лише, як колишньому офіцеру, а й людині з почуттям глибокого патріотизму.

Судячи з атмосфери, що панувала в залі, поетичні рядки, приурочені командиру легендарного блок-поста «Балу» старшому лейтенанту В’ячеславу Семенову, торкнулись сердець присутніх. Це й не дивно, адже те, що сьогодні переживає наша країна, накладає відбиток на кожну душу, особливо на вразливу сутність поетів, серед яких і Василь Кушнір – майстер проникливого животворного слова.

Віршована поема розповіла про життя Героя: його дитинство, юність та зрілість, дружню родину, якою він дорожив та любив понад усе. Поету вдалося передати й атмосферу останнього бою, в якому загинув В’ячеслав Семенов, захищаючи рідну землю від ворогів.

Справила враження на присутніх і експозиція друкованих видань, публікацій, особистих речей Героя, надані міським краєзнавчим музеєм.
Присутні на заході батьки В'ячеслава Валентина Володимирівна та Анатолій Олександрович Семенови, дружина Тамара Антонівна висловили щиру вдячність поету за творчу працю, яка вшановує дорогу їм людину – сина, чоловіка, батька.

На знак вдячності за співпрацю та значний внесок у військово-патріотичне виховання заступник начальника прикордонного загону з персоналу полковник Антон Квятковський вручив Василю Кушніру Почесну відзнаку начальника Південного регіонального управління. «Ім’я героя – прикордонника В’ячеслава Семенова, який загинув за Україну, – зазначив Антон Квятковський, – відтепер житиме і у поемі на його честь. Кожне її слово закликає нас до миру, вчить поважати подвиг, веде до омріяної перемоги!».

Ім’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поеміІм’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поеміІм’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поеміІм’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поеміІм’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поеміІм’я Героя-прикордонника увічнено у віршованій поемі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.