Авторські статтіНовини з Австрії

За літо у Відні зафіксовано рекордну кількість тропічних ночей

У ході наукових спостережень за погодою фахівцями метеослужб Вені минулого літа 2018 року в столиці Австрії зафіксовано рекордну кількість «тропічних ночей», коли температура в нічний час не опускається нижче +20 градусів за Цельсієм.

За минулі три літніх місяці таких ночей у Відні виявилося сорок одна — це одне з найбільш спекотних літніх періодів за всю 250-річну історію наукових спостережень за погодою.

Виснажлива спека створила не тільки дискомфорт жителям столиці, а й завдала шкоди природі, а також сільського господарства. Особливо дісталося деревах — клени, каштани і ясний почали скидати свої листя набагато раніше звичайного. Спекотна погода створила сприятливі умови для існування шкідливих жуків та інших комах, чия життєдіяльність згубно впливає на дерева, чагарники та інші рослини.

Урожай у Відні в цьому році очікує зменшення на п’ятнадцять відсотків. Потерпіли від спеки навіть осінні культури, такі як соя та картопля. Втрати понесли садівничі підприємства, які займаються вирощуванням огірків, помідорів і перців, велика частина з них виростають у теплицях. Сонце тут нещадно «спалювало» листя сільськогосподарських культур. Втім, винороби радіють хорошого урожаю винограду, його очікується набагато більше, ніж у минулому році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України