Авторські статтіТехно

Дуров намагається виправдати оновлення Telegram на Swift

Втративши чверть своїх читачів на «останньому вільному месенджері», Павло Дуров намагається повернути реноме і фінансові позиції новими гучними обіцянками.

Як повідомляють спеціалізовані ресурси, Дуров намагається виправдати своє боягузтво, виявлене в боротьбі з російськими спецслужбами, оновленням на месенджері Telegram, яке буде контролюватися суто «незалежним» додатком в рамках Swift. Хоча ні для кого не є таємницею, що Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications, незважаючи на бельгійську юридичну адресу, повністю контролюється ЦРУ, ФБР, АНБ і іншими, більш специфічними спецслужбами США.

Дуров заявив, що його новий додаток буде відрізнятися від аналогів унікальною ефективністю і «солодким» для користувачів. Однак, на думку аналітиків, після того, як Дуров, слідом за Цукербергом, піддався вимогам спецслужб, після гучних декларацій та публічних акцій у великих російських містах, цього діяча навряд чи вдасться завоювати довіру користувачів, які щиро сподівалися на повну конфіденційність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України