Діяльність пожежників Ватикану зображена у спеціальному календарі на 2019 рік

Ватиканські пожежники здійснюють непомітне, але незамінне служіння у Ватикані. Їхня діяльність зображена у спеціальному календарі на 2019 рік.

Рятувальні заходи у випадку пожеж, обвалів, зсувів, повеней, чи інших стихійних лих, а також в ситуаціях ушкоджень, завданих хімічними, радіоактивними, або бактеріологічними й отруйними речовинами – все це входить до основних завдань Пожежної служби Держави-Міста Ватикану. На сторінках календаря ватиканських пожежників на 2019 рік зафіксовані деякі події з їхньої щоденної діяльності.

На обкладинці календаря, наприклад, зображений пожежник в захисному одязі, що чекає на гелікоптер на вертолітному майданчику у Ватиканських садах. Фотографії на кожен місяць року відображають виклики та надзвичайні ситуації, з якими стикаються пожежники: від огляду тунелю та збору зразка для хімічного контролю до перевірки газопроводу, від приготування до невідкладного реагування до калібрування безпілотника, за допомогою якого пожежники контролюють територію як у звичайних ситуаціях, так і у випадках стихійних лих. На одній із фотографій зображений пожежник, що перевіряє позолочену стелю одного з історичних храмів. Окрема увага присвячена також відділові мотоциклістів, що допомагають в організації заходів безпеки щосереди під час загальних аудієнцій на площі Святого Петра.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh