За клопотаннями прокуратури АР Крим накладено арешти на 65 літаків-порушників порядку в’їзду та виїзду з окупованого півострова

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим Головне управління СБУ в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон) здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами порушення службовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів і порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (ст.334, ч. 2 ст.332-1 КК України).

З березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим у зв’язку з неможливістю здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху. Офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованого півострова.

Незважаючи на це, наразі встановлено близько 40 російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до Криму, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

У зв’язку з цим, прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з ГУ СБУ в АР Крим звернулась до суду з клопотаннями про накладення арешту на літаки деяких російських авіакомпаній, що порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів та правила міжнародних польотів. Наразі арештовано 65 повітряних суден-порушників.

Прес-служба прокуратури України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh