Новини

За якими критеріями потрібно вибирати валізу

Надійна якісна валіза повинна бути у сучасної людини, адже невідомо, коли саме доведеться їхати у відрядження чи вдасться отримати вигідну путівку на відпочинок

Сьогодні на ринку представлено десятки варіацій дорожніх сумок, і важко зробили вибір лише за візуальними даними. В каталозі інтернет магазину Samsonite (єдиного офіційного представника виробника в Україні) https://samsonite.ua/ просто відшукати валізу для будь-яких потреб. Зручна навігація платформи дозволяє застосовувати фільтри для пошуку, переглядати фото з різних ракурсів та ознайомитися з детальними характеристиками моделей.

Люди, для яких подорожі стали частиною життя, вже знають, за якими параметрами їм підходить певний чемодан. А для тих, хто ще тільки планує активний відпочинок, варто прислухатися до порад фахівців, та звернути увагу на критерії, за якими вибирають дорожні сумки.

    • Для якого приводу потрібна валіза. Якщо потрібен чемодан для відпустки чи подорожі, краще обирати валізу з міцного матеріалу, яку не шкода пошкодити чи забруднити. Перевагою стануть моделі на коліщатах. Для тривалих поїздок вигідно мати велику валізу з великою кількістю відділень.
    • Матеріал. Найпоширеніший верх валіз тканинна оббивка, пластик, шкіра, штучна шкіра. Перевага пластикових чемоданів у міцності, їх легко мити, вони не промокають, проте моделі з тканинним верхом набагато легші.
    • Колеса. Валізи на коліщатках дуже зручні, проте від матеріалу коліс залежить довговічність конструкції. Гумові та силіконові колеса псуються від перепадів температури, стійкіші до них колеса з поліуретану.
    • Телескопічна ручка. Варто вибирати ручку, яка має амортизуючий ефект: не варто боятися, якщо вона хитається при транспортуванні дорожні валізи по нерівній поверхні.

Особливості дорожніх валіз бренду Samsonite

Валізи бренду Samsonite оснащені замками системи TSA. При перельотах у США працівники можуть відкривати валізи туристів вибірково для перевірок. Якщо встановлено замок іншої системи, його мають право зламати. Ключі TSA мають змогу відкривати митні служби Ізраїлю, США, Канади, Великобританії.

Ще одна перевага валіз Samsonite у конструкції коліс. У чемоданах встановлюють по чотири колеса (зручно для переміщень вантажів по рівній поверхні) та по два колеса (краще транспортувати на нерівних покриттях). Колеса встановлюють із поліуретану. Вони надійні, безшумні, а за допомогою підшипників обертаються на 360 градусів.

В колекціях є валізи, оснащені потайними кишенями, відділами для ноутбуків, USB-портами, зовнішніми кишенями, ручками для перенесення. Різноманіття кольорів та функціональних можливостей дозволяє купити надійну валізу для будь-якого приводу за доступними цінами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України