Життя

5 пасток любові, в які ви можете потрапити, самі того не усвідомлюючи

Чорна смуга буває в будь-яких відносинах …

Чорна смуга буває в будь-яких відносинах. У такі періоди нерозуміння може душити партнерів, змушуючи їх звинувачувати один одного і вдаватися до нездорових форм спілкування. Якщо ця смуга не проходить, зв’язок між людьми порушується і відносинам приходить кінець.

Ми розповімо про декілька пастках любові, в які ви можете потрапити, самі того не усвідомлюючи.

недовіра

Відсутність довіри – досить поширене явище в стосунках і проявляється воно, як правило, у вигляді ревнощів або заздрості. Більшість з вас напевно погодяться, що на цьому грунті виникає дуже багато сварок і конфліктів.

Вам хочеться щирою і відкритою комунікації з партнером, але варто йому почати щось приховувати, і ви тут же завалюють його мільйоном питань. Недовіра робить вас уразливими перед почуттям зради, а тому негативно позначається на відносинах. Отже, ця проблема потребує негайного вирішення, будь то сеанс у сімейного психолога або пошуки причин, які до цього призвели.

Невпевненість в собі

Це одна з найнеприємніших речей у відносинах. Ваша невпевненість в собі або в партнері може привести до зниження самооцінки. Хоча періоди сумнівів в собі бувають у кожного з нас, але якщо це відбувається постійно, то у вас проблема.

Незадоволеність своїм тілом, зовнішнім виглядом, соціальним статусом і т.д. можуть привести до появи внутрішнього неспокою, яке змусить забути про любов і зосередитися тільки на порівняннях. Щоб впоратися з такою невпевненістю, часто необхідна допомога фахівця.

Відсутність вільного простору

Це означає, що ви – пришелепкуватий маніяк, що не дає своєму партнеру вільного простору. Ми розуміємо, що вам подобається бути поруч з ним і перебувати в його компанії, але усвідомте, нарешті, що ви двоє – окремі особистості, які повинні мати окремі сфери життя (друзів, родину і т.д.).

Ви одержимі своїм партнером і закочує історику кожен раз, коли йому хочеться вийти кудись без вас. Це неправильно і дуже швидко набридне йому, адже всім нам добре відомо, що чоловікам не подобається сама ідея повної відкритості, а недовіра викликає у них стрес.

Режим охайного психа

Є люди, які просто не можуть перебувати в місці, де немає порядку. З ними неможливо зустрічатися, адже вони буквально божеволіють, якщо на побаченні щось пішло не так.

Так, чистота це дуже важливо, але якщо ви будете турбуватися через кожної смітинки, то вашому партнерові стане як мінімум некомфортно поруч з вами. Не потрібно постійно бути кращою в світі господинею, не це головне.

Королева драми

Гіркі сльози, істерики і емоційний шантаж є головними ознаками цієї проблеми. І якщо звикли використовувати в своїх відносинах ці речі, дозвольте попередити, що ви вибрали неправильну тактику.

Публічними сценами, криками на партнера і заподіянням болю собі ви нічого не зможете змінити. Тому не забувайте займатися самоаналізом, записувати свої почуття, розмовляти з довіреним другом або родичем, а також просити їх про допомогу.

Все перераховане вище – це любовні пастки, в які ви можете потрапити і тим самим зіпсувати свої відносини. Якщо ваші відносини зараз переживають не найкращі часи, зосередьтеся на здоровому спілкуванні, будьте хорошим слухачем і не робіть поспішних висновків. Пам’ятайте, що ви граєте не друг проти друга, а є командою, члени якої повинні підтримувати один одного!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України