Новини

За яким сценарієм можна провести новорічний корпоратив

Чимало дорослих з нетерпінням чекають Новорічних свят, адже це можливість зануритися в атмосферу радості, вдало відпочити, зустріти новий рік з яскравими емоціями

Вже стало традицією проведення корпоративних вечірок для працівників компаній та підприємств. Такий захід стає чудовою нагодою згуртувати колектив, перетворити його на справжню сім’ю. Проте організувати святкування не так просто, потрібно врахувати вподобання всіх запрошених. Компанія Lioncom допоможе влаштувати новорічний корпоратив 2022  Креативні менеджери підберуть тематику, яка буде близькою для кожного учасника вечірки.

Погодьтеся, застілля з тостами, конкурсами та танцями вже виглядає дещо банально. Інколи хочеться провести вечір незвично, і Новорічна ніч стає найкращим приводом для таких змін. Деякі сценарії свята дозволять незабутньо відпочити.

  • Подорож. Навіть короткі подорожі запам’ятовуються надовго, а якщо вони ще й оповиті ореолом новорічної таємничості, то й поготів. У членів колективу буде можливість здружитися та дізнатися більше один про одного.
  • Тематичний вечір. Тут все залежить від фантазії та вподобань. Це може бути дискотека у стилі 80-х, костюмована вечірка, тропічне свято.
  • Перегляд кінофільмів. Таке проведення часу зближує людей. Перегляд старого фільму з попкорном та веселими коментарями зробить вечір незабутнім.
  • Майстер-класи. Можна організувати майстер-клас з виготовлення іграшок, розфарбовування сувенірів, випікання пряників. Головне, правильна атмосфера та дружня обстановка.
  • Соціальна діяльність. Кажуть, що краще дарувати подарунки, ніж їх отримувати. Можна організувати соціальну їдальню, завезти подарунки в дитячі чи геріатричні будинки, занести подарункові набори самотнім пенсіонерам.
  • Танці на льоду. Чудова ідея організувати свято на ковзанці. Це хороша нагода навчитися кататися на ковзанах та весело провести час з великою компанією.

Івент-агентство Lioncom працює для вашого настрою

Компанії, які організовують корпоративи, мають на меті не лише повеселити працівників. Метою проведення новорічної вечірки є можливість підбити підсумки року, заохотити кращих працівників, поставити нову ціль для досягнення в наступному році. Також це відмінна нагода згуртувати колектив, особливо, якщо в ньому працюють багато нових людей. Влаштувати  розважальний захід насправді доволі непросто, тому варто довіритися професійному івент-агентству, яке розуміється на тонкощах організації заходів. Зв’язатися зі спеціалістами Lioncom можна на сайті або за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України