Новини

Алюмінієві вироби для будівництва і виробництва від УМПК

Компанія ТОВ «УМПК» – представляє широкий асортимент виробів з алюмінію. Матеріали і товари для будівництва і ремонту. Працюємо на ринку більше 5 років, працюємо на якість і дорожимо своєю репутацією. Ми забезпечуємо оптові та роздрібні продажі: куточків з алюмінію, труб (круглих, квадратних, прямокутних), листів та інші товари з якими Ви може ознайомитися в каталозі. Надаємо повний спектр послуг з виготовлення виробів будівельних матеріалів на замовлення. Враховуємо всі переваги замовника по основі виробництва, розмірним характеристикам.

Переваги компанії ТОВ «УМПК»

Наша компанія працює з юридичними і фізичними особами, що дає можливо купувати товари за вигідними цінами. Досвід роботи дозволяє виробляти якісні товари і виходити на світовий ринок продажів. При виготовленні своїх виробів використовуємо екологічні, міцні матеріали, що проходять перевірку на відповідність ГОСТу. Вироби виготовлені компанією ТОВ «УМПК» знаходять застосування в таких сферах, як: будівництво – закупщиками є лідери ринку України, а також в таких як кораблебудування – закупівлі в країні і за кордоном, побут (ремонт і т.д).

Крім того, фахівці підприємства ТОВ «УМПК» https://umpk.com.ua/uk/ – це професіонали з досвідом роботи, які не тільки виробляють якісні товари, а й перевіряють якість кожного виробу. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років у напрямку компанії. Кожен з них націлений на результат і готовий підтвердити якість виробу, що випускається. Наші товари сертифіковані, а також їх якість підтверджена на світовому рівні. Як переваги нашої компанії можна відзначити те, що:

 • Швидке та якісне виконання всіх виробів з точною відповідністю вимогам покупця;
 • Використання професійної і сучасної техніки для виробництва;
 • Вигідні ціни;
 • Якісні матеріали для виготовлення всіх виробів і перевірка їх відповідності вимогам;
 • Великий асортимент виробів в наявності, що дозволяє отримати потрібний в день звернення!;
 • Майстри своєї справи з досвідом роботи понад 5 років;
 • Спеціальні умови для великого, середнього і малого опту, знижки, бонуси для заохочення вибору компанії;

Чому варто вибрати ТОВ «УМПК»?

ТОВ «УМПК» – команда націлена на результат. Ми віддаємо покупцям і замовникам перевірені товари якість яких гарантуємо. Крім того ми даємо гарантію на весь асортимент. Не сподобалася якість – повернемо гроші! У нас діє зручна система замовлення в один клік – онлайн на сайті. А також в соціальних мережах і по телефону. Так у нас Ви можете придбати, це обладнання окремо від власного виробництва, як:

 • Алюмінієвий куточок (різних видів);
 • Прокат;
 • Алюмінієва труба профільна;
 • Лист і інші товари.
 • Алюмінієва шина

Якісні вироби виготовлені за стандартами. За подробицями про знижки та акції звертайтеся до менеджера. Купуйте і економте з компанією ТОВ «УМПК». Професійна якість від світового лідера з продажу виробів з алюмінію. Ми доставляємо товари по всій країні і за її межі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України