Життя

За цих симптомів можна з точністю 93% передбачити, що пара розійдеться!

Їх усього чотири!

По этим симптомам можно с точностью 93% предсказать, что пара разойдется!

З 93% точністю можна передбачити, що пара розійдеться. З таким висновком виступив на конференції «Про кохання, самотність і щастя у стосунках» відомий австрійський психотерапевт, представник екзистенціального аналізу Альфрід Ленгле. Вчений розповів, що пари, у відносинах яких присутні чотири особливості, достовірно в майбутньому розлучаться. Розповімо, що це за особливості.

Отже, можна з 93% точністю передбачити, що пара розлучиться, якщо:

  • Один з пари займає оборонну позицію. На екзистенціально-аналітичній мові це означає, що він (вона) шукає захист. Ця позиція спустошує відносини.
  • Один з партнерів постійно критикує іншого. Це означає, що один знецінює іншого. І в іншого виникає почуття: він мене не бачить, я не можу бути з ним.
  • Якщо є неповага чи обопільне знецінення. Це означає руйнування почуття власної цінності. Персональність у відносинах не проявляється.
  • Присутня закритість. Якщо хоча б один з парі закритий, то немає спільного проживання, подій, переживання сенсу.

На думку Альфріда Ленгле, у цих пар — навіть якщо вони йдуть на терапію — найгірші шанси на збереження шлюбу. Вони не можуть знайти один з одним персональних стосунків. Цікаво, що вже в перші 15 хвилин розмови по невербальній комунікації можна констатувати, який прогноз має пара. Наприклад, чоловік з дружиною сидять в такій позі, що не дивляться одне одному в очі. Або роблять принижуючі жерст.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України