За цих симптомів можна з точністю 93% передбачити, що пара розійдеться!

Їх усього чотири!

З 93% точністю можна передбачити, що пара розійдеться. З таким висновком виступив на конференції «Про кохання, самотність і щастя у стосунках» відомий австрійський психотерапевт, представник екзистенціального аналізу Альфрід Ленгле. Вчений розповів, що пари, у відносинах яких присутні чотири особливості, достовірно в майбутньому розлучаться. Розповімо, що це за особливості.

Отже, можна з 93% точністю передбачити, що пара розлучиться, якщо:

  • Один з пари займає оборонну позицію. На екзистенціально-аналітичній мові це означає, що він (вона) шукає захист. Ця позиція спустошує відносини.
  • Один з партнерів постійно критикує іншого. Це означає, що один знецінює іншого. І в іншого виникає почуття: він мене не бачить, я не можу бути з ним.
  • Якщо є неповага чи обопільне знецінення. Це означає руйнування почуття власної цінності. Персональність у відносинах не проявляється.
  • Присутня закритість. Якщо хоча б один з парі закритий, то немає спільного проживання, подій, переживання сенсу.

На думку Альфріда Ленгле, у цих пар — навіть якщо вони йдуть на терапію — найгірші шанси на збереження шлюбу. Вони не можуть знайти один з одним персональних стосунків. Цікаво, що вже в перші 15 хвилин розмови по невербальній комунікації можна констатувати, який прогноз має пара. Наприклад, чоловік з дружиною сидять в такій позі, що не дивляться одне одному в очі. Або роблять принижуючі жерст.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh