Життя

«Чого вам, бабам, крім забезпеченості і сексу треба ще в цьому житті?»

Відповідь на це питання змусило мене аплодувати стоячи!

«Чё вам, бабам, кроме обеспеченности и секса надо еще в этой жизни?»

«Натрапила на просторах мережі на запитання одного хлопчини, мовляв, чого вам, бабам, крім забезпеченості і сексу треба ще в цьому житті?

Так закидайте мене капцяи, але відповім чесно, чого мені не вистачає.

Хлопчику мій, я хочу стабільності. Я хочу бути впевненою в тобі і в завтрашньому дні поруч з тобою. Я хочу не просто знати що ти мене любиш, я хочу це бачити в твоїх вчинках, у твоїх планах на майбутнє, де я не на іншому місці, мати твою!

Я хочу знати, що якщо я захворію — ти не будеш психувати і махати ручками, а будеш мені допомагати. Я хочу знати, що я зі спокійною душею можу відпустити тебе в будь-яку точку планети і не переживати, що там є інші жінки.

Я хочу від тебе конкретики, не треба морочити мені голову, я не буду чекати, коли ти дозрієш, переживеш 3-ї кризу, виплатиш іпотеку, або які ще там у тебе відмазки, щоб не йти в страшне місце під назвою РАЦС.

Я не хочу пояснювати дітям, що тато у нас нерішучий і всього боїться, що у нього знову депресія, яка лікується униканням своєї сім’ї, і його треба відпоювати пивом в гаражі з такими ж депресивними друзями.

Я не хочу обернутися і усвідомити, що я витратила свій час даремно. Мені не потрібно визнання твоїх друзів, любов твоєї мами, схвалення твоєї собаки. Мені не вистачає тебе мужика, і справа тут не в забезпеченості і не в сексі.

Якщо ти “сикло” і не можеш взяти на себе відповідальність, то будь у тебе 25 см, будь у тебе цілий статок — я в твою сторону навіть не гляну. Мені чоловік потрібен, а не гаманець з сантиметрами.

У мене все, можете кидати помідори.»

А що ти вважаєш з цього приводу?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України