«Чого вам, бабам, крім забезпеченості і сексу треба ще в цьому житті?»

Відповідь на це питання змусило мене аплодувати стоячи!

«Натрапила на просторах мережі на запитання одного хлопчини, мовляв, чого вам, бабам, крім забезпеченості і сексу треба ще в цьому житті?

Так закидайте мене капцяи, але відповім чесно, чого мені не вистачає.

Хлопчику мій, я хочу стабільності. Я хочу бути впевненою в тобі і в завтрашньому дні поруч з тобою. Я хочу не просто знати що ти мене любиш, я хочу це бачити в твоїх вчинках, у твоїх планах на майбутнє, де я не на іншому місці, мати твою!

Я хочу знати, що якщо я захворію — ти не будеш психувати і махати ручками, а будеш мені допомагати. Я хочу знати, що я зі спокійною душею можу відпустити тебе в будь-яку точку планети і не переживати, що там є інші жінки.

Я хочу від тебе конкретики, не треба морочити мені голову, я не буду чекати, коли ти дозрієш, переживеш 3-ї кризу, виплатиш іпотеку, або які ще там у тебе відмазки, щоб не йти в страшне місце під назвою РАЦС.

Я не хочу пояснювати дітям, що тато у нас нерішучий і всього боїться, що у нього знову депресія, яка лікується униканням своєї сім’ї, і його треба відпоювати пивом в гаражі з такими ж депресивними друзями.

Я не хочу обернутися і усвідомити, що я витратила свій час даремно. Мені не потрібно визнання твоїх друзів, любов твоєї мами, схвалення твоєї собаки. Мені не вистачає тебе мужика, і справа тут не в забезпеченості і не в сексі.

Якщо ти “сикло” і не можеш взяти на себе відповідальність, то будь у тебе 25 см, будь у тебе цілий статок — я в твою сторону навіть не гляну. Мені чоловік потрібен, а не гаманець з сантиметрами.

У мене все, можете кидати помідори.»

А що ти вважаєш з цього приводу?

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh