Через «нейтральних» патріотів, які в білому пальто, знову можемо втратити країну, – журналіст

В Україні останнім часом з’явилося дуже багато «патріотів», які сидять за клавіатурою. Їм все одно все буде не так. В одному випадку вони будуть кричати «чому наші літаки не літають?». В іншому «а, Свинарчук?». В одному випадку: «влада здала Азовське море», в іншому: «влада послала наших хлопчиків». Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, таким людям все одно не догодиш, тими для невдоволення їм справно підкидають тисячами. Сидіти за клавіатурою і ставити «гострі патріотичні питання злочинної влади» дуже легко. За годину можна сотню настрочити. Важче зробити справу, прийняти рішення. І, коли у любителів «щоб усе дуже правильно і в білому пальто» в самих доходити до справи, то в основному чуєш: «якщо не моя справа, а мені пох.., а чого я?». Саме таку позицію, позицію зрадницького нейтралітету, займають зараз деякі «патріоти», деякі так звані націоналісти.

Олександр Костюк пише, перед страшною загрозою російського реваншу Януковича-2, перед перспективою тихій здачі держави, армії, мови, віри вони знову набрали води в рот. Але  такі «патріоти» гірше ворога. Вони нейтральні. Саме тих декількох відсотків «нейтральних» голосів може вистачити для перемоги російського підстави для руйнування української держави, але вони «нейтральні», вони в білому пальто.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh