Діаспора

Поліція Праги затримала грабіжника, який забрав у жінки 400 тис. крон

Поліція Праги затримала грабіжника, який вихопив у жінки на вулиці сумку з великою сумою готівки. Як виявилося, він був лише виконавцем, а спланувала злочин сімейна пара.

Нагадаємо, інцидент стався в грудні минулого року на вулиці Na pěšině (Прага 8). Потерпіла поверталася з роботи, звідки взяла з собою 400 тис. крон. Вона викотила самокат, а сумку з грошима повісила на рукоятку керма. Раптово до неї під’їхав велосипедист, який схопив сумку і швидко зник.

Як встановили слідчі, 43-річна знайома потерпілої знала, що та пощастить гроші і розказала про це своєму 45-річному чоловікові, який «взяв частку» 41-річного друга. Саме він вихопив сумку.

Всі троє затриманих зізналися в злочині. Більшу частину викрадених грошей вони витратили, в основному на погашення власних боргів. У ході обшуків були знайдені тільки 100 тис. крон.

Спочатку детективи вели дану справу як розбій, однак тепер, через відсутність насильства або погроз, перекваліфікували на більш м’яким яку статтю «крадіжка». Зловмисникам загрожує до 5 років в язниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України