З Росії з любов’ю: експорт тероризму в Україну

Нещодавно о першій годині ночі на пропускному пункті “Бачівськ” у Сумській області громадянином Російської Федерації було скоєно терористичний акт: смертник загинув, двоє українських прикордонників поранено, повідомляють новинні джерела. 

Події розгорталися наступним чином: у мікроавтобусі із молдавськими номерами та чотирма пасажирами з молдавськими ж паспортами було виявлено нелегала — чоловік ховався в салоні так уміло, що російські прикордонники з пропускного пункут “Троєбортне” (РФ) не помітили п’ятого “мандрівника”.

 

Для перевірки нелегала було доправлено до кабіни паспортного контролю, де смертник привів у дію невідомий вибуховий пристрій. У загиблого було знайдено паспорт громадянина РФ. Двоє прикордонників знаходяться у важкому стані, зараз їх транспортували у реанімобілі з Глухова до столиці.

Вважаємо, що можна відкинути варіант спланованої російськими спецслужбами операції по дестабілізації ситуації в Україні за допомогою терористів та диверсантів. Це могло б пояснити недбалість російських прикордонників, які могли б мати наказ “не помітити” нелегала у салоні автівки, але закидати у сусідню державу підготовлених терористів із зібраним “поясом шахіда” (чи іншим вибуховим пристроєм) просто через пропускний пункт держкордону — це вершина професійної недолугості спецслужб кузенів. Слабко віриться у настільки глибоку деградацію російських “бондів”, хоча після історії з Чапман здавалося, що дно вже досягнуто.

Проте навіть якщо припустити, що російський терорист діяв від власного імені, був психічно хворим чи бойовиком з Північного Кавказу (за останніми даними — чеченцем), трагічна нічна історія змушує робити висновок: попри розрекламовану стабільність, “залізну руку” та “охолоджені точки”, Росія залишається не лише прохідним двором для наркотрафіку з Середньої Азії, але й для терористів, “непомітних” для російських прикордонників та, судячи з усього, поліції.

У момент, коли все майже втрачено, дістаються останні козирі: Росія демонструє все, що може запропонувати “єдинокровній” Україні. Знижка на газ, безмитний експорт тероризму, “ось це все”. Дякуємо, ми подумаємо.

nastupna.com

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. А вказати авторство статті для сайту складно? Чи простіше обрізати ілюстрацію?

    • Виправлено!

      • Чудово, але наступного разу намагайтеся вказувати авторство максимально зрозуміло, враховуючи розділ сайту, та не гребувати можливістю додавати активне посилання.

        І будь ласка, не обрізайте як варвари ілюстрації, яких ви не робили.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh