Авторські статті

З ранку мали місце бойові контакти в Пісках і Дослідному. Увечері підключилося Широкино.

Спочатку бойовики обстрілювали позиції сил АТО з мінометів, потім був танковий бій. Наостанок почали обстрілювати з гаубиць. Варто відзначити, що бійці ВСУ не були статистами і адекватно відповідали на провокації ЗС РФ. В результаті, пригнічені вогневі позиції бойовиків, локалізований танковий бій і знищена 1 од. техніки – ворожа САУ.
Ось такі вони, реалії «православного російського світу». Напевно, вони вирішили подбати і пригостити наших військових вибухонебезпечними великодніми пасками калібру 120-мм і вище.

Путін збирає Радбез. В цей же час, МНС РФ готує черговий «гумконвой». Чи є це передумовами до швидкого наступу терористів? Так, є. Минулої ночі в Донецьку пролунав потужний вибух, бойовики вже встигли заявити, що знищили в повітрі Точку-У, которою нібито випустили ВСУ.

Багато хто вже знає, що головний індикатор переходу бойовиків у наступ – обстріл підконтрольних їм міст самими терористами. Поки, слава Богу, цього немає. Але це зовсім не означає, що потрібно спасти спокійно. Потрібно не забувати, що на Донбасі терористи, підтримувані Росією, і вони в будь-який момент можуть влаштувати щось недобре. А також не вестися на статті, які трохи присипляють увагу, на подобі «путину залишилося недовго» або «путін забирається з України».

Спати будемо спокійно, коли в Донецьку та Луганську буде український прапор, корупціонери сидіти у в’язниці, а з ВР буде вичищена п’ятий колона Кремля.

Вітаю всіх зі світлим святом Великодня! Христос Воскрес!

Богдан Мірошніков, для Голос українською

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України