Авторські статті

Купівля автомобіля в Україні та патріотизм

У прикордонних з Європою українських містах засилля автомобілів з чужими номерами. Постійно на них натикаєшся, припарковані рядами.

Ужгород.

Як відомо, українцям заборонено купувати дешеві і якісні автомобілі. Але українці все одно купують їх в Європі, якщо живуть у прикордонній зоні. Кожні п’ять днів потрібно відзначатися на кордоні, але там, де пункт пропуску в межах міста, як в Ужгороді, це не проблема.

Деякі заради дешевої машинки навіть приймають громадянство іншої країни.

Я раніше не міг зрозуміти навіщо місцеві отримують румунські паспорти, якщо залишаються жити в Україні. Виявилося, багато хто робить це заради нерозмитнених автомобілів, адже з паспортом іншої країни можна відзначатися на кордоні не раз на п’ять днів, а раз на рік. Зручно, хоч і не патріотично.

Але між зручністю і патріотизмом українці обирають перше. Або суміщають. Я зустрічав на Західній Україні патріотів з двома паспортами. І, до речі, не засуджую.

Український уряд безглуздими заборонами відштовхує своїх громадян не тільки на сході, але і на заході, заохочуючи українців присягати іншій країні.

Українцю вигідніше жити в Україні, але бути громадянином іншої країни, бо своїх громадян український уряд всіляко гнобить і дискримінує. Може обмежити свободу пересування, позбавити соцвиплат, змусити купувати товари дорожче, ніж вони коштують насправді – і багато ще чого може.

Купуючи автомобіль в Україні, ми переплачуємо тисячі і десятки тисяч євро. Це, звичайно, божевілля – погоджуватися на грабіж. Ніколи не розумів людей, що купують машину в Україні, особливо тих, хто бере для цього кредит у банку.

Ось і Саакашвілі не зрозумів, чому Hyundai в Україні коштує дорожче, ніж Lexus в Нью-Йорку і Maserati в Грузії. І не став купувати автомобіль в Україні.

Банки втратять левову частку доходу, якщо нам дозволять купувати і безперешкодно ввозити дешеві автомобілі. І не тільки банки.

Після Майдану багато на Західній Україні сподівалися, що мита скасують і жити стане легше. Але не скасували. Хоча для цього не потрібні надзусилля – просто оформити папірець через Верховну Раду.

Однак, нові революційні депутати включають дурочку навіть коли йдеться про електромобілі:

Справа не в наповненні бюджету і навіть не в лобіюванні великим бізнесом своїх інтересів. Ні, справа всього лише в тому, що український уряд вважає громадян України порожнім місцем.

Бюджет і великий бізнес скрізь є, але не скрізь так смачно плюють на думку народу.

Дописувач pauluskp

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. В одном лишь Киеве 34 заправные станции для электрокаров. Более того, современные электрокары умеют заряжаться от обычных розеток на 220W со стандартными 16A. Разница лишь в количестве амперов: больше – быстрее зарядка, меньше – медленее.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.