Новини з Австрії

З понеділка Австрія відкриває кордони та скасовує правило 3G

Австрія скасовує всі правила в’їзду, запроваджені через пандемію коронавірусу. З наступного понеділка під час в’їзду до Австрії більше не потрібно підтвердження 3G.

В’їзд знову можливий із усіх країн світу без будь-яких умов. Це випливає із нового правила в’їзду Міністерства охорони здоров’я, опублікованого у п’ятницю ввечері. Скасування було зумовлене поточною епідеміологічною обстановкою.

Попередні правила для регіонів та країн з варіантами вірусу офіційно залишаються чинними, але в даний час цей список порожній. У разі появи нового варіанту вірусу для деяких країн може бути швидко введено зобов’язання щодо тестування, реєстрації та карантину. Нові правила в’їзду набудуть чинності наступного понеділка.

Туристична промисловість, яка кілька тижнів закликала до зняття обмежень на в’їзд, відреагувала із задоволенням. “Таким чином, усувається величезна конкурентна перевага інших європейських напрямів – пізно, але”, – пояснив голова Асоціації туристичних агентств WKÖ Грегор Каданка в ефірі в п’ятницю ввечері. Кінець правила 3-G – гарна новина як для в’їзного туризму, так і для австрійців, які відпочивають за кордоном.

До цього часу 3G був обов’язковим при в’їзді до країни. Ті, хто в’їжджав до країни, мали довести, що вони вакциновані, одужали чи пройшли тестування.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: ©APA/ORF

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України