З початку року на дорогах Австрії загинуло 163 людини

Число смертей, що сталися в результаті дорожньо-транспортних пригод на дорогах Австрії з початку року, збільшилася в цілому до 163 осіб, повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ Австрійської республіки.

Кількість жертв ДТП за минулий період відповідає показникам двох попередніх років — 154 (2017) і 160 (2016). Між тим, з 1 січня до 23 квітня поточного року на дорогах Австрії в загальній складності загинуло 91 чоловік, у 2017 році цей показник був досягнутий лише до червня. На 14 травня 2018 року загиблих в ДТП було вже 126, а в 2017 на цю дату було зареєстровано лише 112.

«У 2018 році травень характеризується зростанням дорожньо-транспортних пригод і тому кількість їх жертв вище, ніж в минулі роки», — говорить представник МВС Австрії Otmar Bruckner.

«У довгостроковій перспективи 2018 рік буде відповідати тенденції останніх років. Число загиблих в аваріях в цьому році трохи виросте в порівнянні з показниками минулих років», — вважає Bruckner. За його словами, вирішальними будуть літні місяці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh