Авторські статті

З одної з нічних розмов на Грушевського

Чоловік, 36 років, МС з боксу:
“У мене є гроші, квартира, машина.. є все, а я тут. Чому я тут? Я тут тому, що вбили людей. Якби не вбили мені ср..и було би на це. Тепер мені не всеодно… 

Я тут вже 15 днів, додому не повернуся, мене зараз шукають і це небезпечно. Друг сказав мені, що я в списку і він не може мене звідти забрати, які б зв’язки в нього не були.

Я буду тут поки ми не виграємо… ..ми були беззбройні, тепер, не заперечую, ми не з пустими руками, але це необхідно – коли вони почали застосовувати зброю ми були як на долоні, як діти, беззахисні, і от чим це закінчилось: наші хлопці більше ніколи не побачать сонця. Я хочу покарання для тих с..к, я нічого не боюсь тепер і готовий віддати життя за Україну.

Я не можу сидіти вдома, ходити на роботу, спати і їсти, я не буду терпіти такого. Тому я вийшов і я буду тут до кінця.”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України