З одної з нічних розмов на Грушевського

Чоловік, 36 років, МС з боксу:
“У мене є гроші, квартира, машина.. є все, а я тут. Чому я тут? Я тут тому, що вбили людей. Якби не вбили мені ср..и було би на це. Тепер мені не всеодно… 

Я тут вже 15 днів, додому не повернуся, мене зараз шукають і це небезпечно. Друг сказав мені, що я в списку і він не може мене звідти забрати, які б зв’язки в нього не були.

Я буду тут поки ми не виграємо… ..ми були беззбройні, тепер, не заперечую, ми не з пустими руками, але це необхідно – коли вони почали застосовувати зброю ми були як на долоні, як діти, беззахисні, і от чим це закінчилось: наші хлопці більше ніколи не побачать сонця. Я хочу покарання для тих с..к, я нічого не боюсь тепер і готовий віддати життя за Україну.

Я не можу сидіти вдома, ходити на роботу, спати і їсти, я не буду терпіти такого. Тому я вийшов і я буду тут до кінця.”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh