Авторські статтіВійна РФ проти України

З Київського міського військового комісаріату до ЗСУ відбудуть призовники 

   Завтра, 16 квітня, на території збірного пункту Київського міського військового комісаріату відбудеться відправка призовників до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Програмою заходу передбачені урочистий мітинг та брифінг для представників засобів масової інформації.

В урочистостях планується участь представників Київської обласної та міської державних адміністрацій, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників антитерористичної операції у східних областях України, представників громадських організацій столиці та області.

Загалом відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» в квітні-травні 2015 року до лав Збройних Сил та інших військових формувань України буде направлено 800 юнаків з Києва.

З них 516 проходитимуть службу у Збройних Силах України, 229 призовників служитимуть у Національній гвардії України, решта 55 — в підрозділах Державної спеціальної служби транспорту.

Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити урочисті проводи призовників міста Києва та області до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, 16 квітня о 10.30 на збірному пункті Київського міського військового комісаріату (вулиця Зрошувальна, 17а).

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.