З Консульською службою України можна буде спілкуватися у Facebook

Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими – стверджують у Департаменті консульської служби МЗС України

 

?МЗС? України останні два роки активно використовує соціальні мережі для інформування про важливі події зовнішньополітичного життя нашої держави, ситуацію в Україні та світі, діалогу з суспільством, реалізацію різноманітних проектів та ініціатив. На сьогодні ми маємо свої представництва у всіх популярних соціальних мережах і пишаємося тим, що входимо до 5-ки світових лідерів – активних дописувачів Твіттера.

8 лютого 2016 року наша присутність в соціальних мережах збільшилась на одне представництво – Департамент консульської служби (ДКС) МЗС відкрив свою сторінку у Facebook. Головними завданнями роботи наших консулів є захист прав та надання допомоги юридичним особам та громадянам України за кордоном. Основною метою започаткування сторінки Консульської служби України у Facebook є діалог з громадянами і оперативне поширення інформації, яка стосується консульських питань.

«Сьогодні ми відкриваємо у Facebook сторінку Департаменту консульської служби МЗС України, яка, сподіваємося, зробить наш з вами діалог конструктивним, корисним і дружнім. Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими. Ми хочемо, щоб ви відчували себе більш захищеними в будь-якій точці світу і знали, що ми цілодобово працюємо саме для вашого спокою, впевненості і комфорту», – зазначено у вітальному слові новоствореної сторінки. Запрошуємо всіх зробити ще один крок до співпраці і діалогу та підписатися на сторінку Департамент консульської служби МЗС України.

Джерело: МЗС України

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh