«З Хреста виходить важливий меседж християнства – існує примирення та прощення гріхів», – Глава УГКЦ у Страсну п’ятницю

Свята Христова Церква є для людей простором єднання. Адже Син Божий дає нам надію та надихає на прощення і примирення.

На цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у своїй проповіді до вірних під час Великої вечірні з виставленням Плащаниці в Страсну п’ятницю, 26 квітня 2019 року.

“Сьогодні ми переживаємо надзвичайно скорботний день у молитовному році. Церква привела нас на Голгофу. Слухаючи Боже Слово, ми стали свідками розп’яття і смерті нашого Спасителя. Ми бачили, як Він віддав в руки Отця свого Духа в молитві за тих, хто Його розпинали”, – такими слова звернувся до вірян Предстоятель на початку своєї проповіді. – Ми щойно звершили поховання тіла нашого Спасителя…”

На думку духовного лідера греко-католиків, це момент втрати для кожної людини. Тому важливо миритися з іншими людьми і казати їм відразу важливі слова.

“Можливо, всю глибину цього моменту може сповна пережити та особа, яка втратила коли-небудь в своєму житті рідну людину”, – переконаний проповідник.

За його словами, цей момент є вельми важливим, бо саме в Ісусі Христі ми маємо надію.

“Назавжди з хреста вийде один із важливих меседжів християнства – існує примирення та прощення гріхів. І ціна цього примирення й прощення – є найдорожчою, яку хтось може собі уявити, – це є страждання, кров, смерть самого Спасителя, Сина Божого”, – підкреслив Блаженніший Святослав.

Наприкінці своєї проповіді Глава Церкви зауважив, що коли людина єднається з Небесним Отцем, тоді в ній відновлюється внутрішня гармонія. Ба більше, зараз українському народу бракує миру та єдності, тому необхідно просити в Бога єднання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh