Поки Зеленський в Туреччині Система вже працює – призначаються голови ОДА

Коли почалася масована атака на демонізацію Порошенко, і дуже успішна, як виявилося, населенню і громадянам, які пропонувалися різні кандидатури для голосування, і Тимошенко, і Гриценко, і навіть Смєшко, навіть Бойко виявився у фаворитах. Пропонувалося дуже потужно. І з цими людьми система добре розуміла, як жити далі. Але раптом раз, і народ вибрав Зеленського. Це сталося досить несподівано і для Системи в тому числі. Відійшовши від шоку, Система почала діяти переговорами. Грошей у Системи дуже багато. У Зеленського стільки грошей немає, та й не буде ніколи. Тому його потрібно терміново відправити відпочивати, поки серйозні люди тут все порішають. Про це у своєму блозі пише блогер Ірина Медушевська.

Вона відзначає, до всіх тих, хто хоче перезавантажити Систему лише одне питання: яким чином? Якихось нових людей завезли з Марса? Або суддівська мафія все ще не під Ківаловим? Він із задоволенням заповнить своїми людьми всі вакансії в судах. Питання з новими главами ОДА теж буде вирішене питання, не потрібно навіть сумніватися, Система всіх призначить.

За словами Медушевської, народу потрібно вже приготуватися тепер слухати, як погано було при Порошенко, яку країну в руїнах з зубожілим населенням прийняв Зеленський, і як старанно працює над цим моментом.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh