Авторські статті

Поки Зеленський в Туреччині Система вже працює – призначаються голови ОДА

Коли почалася масована атака на демонізацію Порошенко, і дуже успішна, як виявилося, населенню і громадянам, які пропонувалися різні кандидатури для голосування, і Тимошенко, і Гриценко, і навіть Смєшко, навіть Бойко виявився у фаворитах. Пропонувалося дуже потужно. І з цими людьми система добре розуміла, як жити далі. Але раптом раз, і народ вибрав Зеленського. Це сталося досить несподівано і для Системи в тому числі. Відійшовши від шоку, Система почала діяти переговорами. Грошей у Системи дуже багато. У Зеленського стільки грошей немає, та й не буде ніколи. Тому його потрібно терміново відправити відпочивати, поки серйозні люди тут все порішають. Про це у своєму блозі пише блогер Ірина Медушевська.

Вона відзначає, до всіх тих, хто хоче перезавантажити Систему лише одне питання: яким чином? Якихось нових людей завезли з Марса? Або суддівська мафія все ще не під Ківаловим? Він із задоволенням заповнить своїми людьми всі вакансії в судах. Питання з новими главами ОДА теж буде вирішене питання, не потрібно навіть сумніватися, Система всіх призначить.

За словами Медушевської, народу потрібно вже приготуватися тепер слухати, як погано було при Порошенко, яку країну в руїнах з зубожілим населенням прийняв Зеленський, і як старанно працює над цим моментом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України