Техно

З Google Glass розбігаються розробники

На думку більшості оглядачів, проект Google зі створення очок доповненої реальності Google Glass не вдався. Основні причини – відсутність корисного призначення та проблеми зі сприйняттям користувачів Glass в суспільстві.

Численні інтернет-видання декларували смерть проекту Google Glass. У їх число увійшли Computerworld, PC Magazine, Gizmodo, Technology Review, TechCrunch, The Huffington Post та інші.

Таким чином більшість з них відреагувало на публікацію агенства Reuters, в якій повідомлялося, що багато розробників додатків для Google Glass втратили інтерес до гаджету. З 16 опитаних 9 заявили, що призупинили розробку додатків або зовсім відмовилися від них. Також на сторінках агенства ви можете знайти цікаву інформацію про будівництво будинків з ОСБ плити. На сторінках сайту http://viyar.kiev.ua/catheg/15749 ви можете найти на OSB плиту для будівництва будинку різної товщини. OSB плита – продукт дивовижний. Сьогодні його активно використовують у виробництві меблів та будівництві. Крім того, OSB добре зарекомендувала себе в складському господарстві і торгівлі, при виготовленні стелажів, різних огорож, контейнерів та інших споруд.

«Якби йшлося про 200 млн проданих Google Glass, ми б так не надійшли. Але ринок просто відсутня », – виправдовується генеральний директор компанії Little Guy Games, яка планує випустити гру для Glass, але в підсумку зробила вибір на користь пристроїв Oculus Rift.

Варто нагадати, що за останні півроку проект Google Glass позбувся деяких ключових учасників, включаючи засновника проекту Бабака Парвіза (Babak Parviz), який пішов у Amazon, провідного інженера-електрика Адріана Вонга (Adrian Wong), який пішов у Facebook для роботи над Oculus VR (Oculus Rift з деяких пір належить Facebook), і Осаму Аламі (Ossama Alami), який відповідав за взаємодію з розробниками додатків.

Інтернет-видання пишуть, що інтерес до Google Glass втратили не тільки розробники, але й ті люди, які отримали можливість першими випробувати пристрій.

У травні 2014 Google дозволила придбати примірник Glass будь-якій дорослій жителю США. Незабаром в інтернеті почали з’являтися відгуки покупців про те, що окуляри їм швидко набридли. Люди відзначали, що, по-перше, пристрій виявився для них абсолютно марним, і, по-друге, будучи в окулярах, вони стали об’єктом насмішок.
glass500

Людей, які носили Glass, стали уникати. Причиною такого ставлення стала скутість, що виникає у людей, поруч з якими знаходився користувач аксесуара. Згідно із задумом Google, одним з основних призначень Glass був запис важливих моментів у житті. Для цієї мети вони були забезпечені вбудованою камерою. При цьому користувач міг включити камеру абсолютно непомітно для оточуючих і вони не могли знати, чи ведеться запис.

Google неодноразово намагалася переконати людей, що Glass представляють для приватного життя загрозу не більше, ніж інші сучасні технології, проте її доводи переконливими не опинилися. У травні 2014 серед американців було проведено опитування, чи збираються вони купити Glass. 90% зізналися, що не будуть цього робити через несхвалення суспільства.

У Росії навіть сам факт замовлення в магазині розумних очок з функцією негласної запису може спричинити кримінальне переслідування користувача.

Питання про долю Glass з’явилися в тому числі після того, як на одному з останніх заходів їх вирішив не вдягати Сергій Брін (Sergey Brin). В останній рік він регулярно з’являвся на публіці в окулярах. На запитання кореспондента, чому Брін з’явився без Glass, той відповів, що залишив їх у машині.

Сама Google визнати поразку поки не готова. Представник компанії Кріс О’Ніл (Chris O’Neill) заявив, що вони не мають наміру згортати роботу над Glass і планують випустити пристрій після того, як доведуть його до пуття. Одне з джерел Reuters повідомив, що запуск пристрою на комерційному ринку відкладений до 2015 (Брін спочатку озвучив 2014 г).

На думку Девіда Стилю (David Steele) з Android Headlines, проблема Glass в тому, що вони випередили час. «Я думаю, що проблема Glass в тому, що їх поки рано випускати. У 1999 р всі насміхалися над BlackBerry. А 10 років потому майже не залишилося людини без смарфтона. Я думаю, те ж саме чекає і Glass », – сказав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.