З допомогою одягу можна буде зарядити телефон. Відео

Американські вчені серйозно задумалися про необхідність створення «розумного» матеріалу. Тому вони вирішили співпрацювати з базою ВПС Райт-Паттерсон, щоб втілити свою ідею.

Як заявили американські фізики, з допомогою одягу можна буде зарядити телефон. Вся справа у вуглецевих нанотрубках, які мають високу електропровідність, термостійкість і міцність. Розробники з університету Цинциннаті впроваджують дані нанотрубки в інноваційну одяг, здатну замінити зарядний пристрій, створюючи їх з кварцево-кремнієвих пластин.

Співробітник університету Марк Шульц уточнює, що кожна частинка володіє точкою-зародком, яка утворює з’єднання єднання. Поміщаючи в реактор, точки вступають в реакцію з газом, після чого утворюється вуглець. Необхідно достатня кількість речовини для обмотування у вигляді «павутини». Ці «павутини» сплетуть в одяг і вже від них можна буде заряджати пристрій.

Також нанотрубки планують використовувати у військовій справі – створити на основі них акумулятори і устаткування для військових, яке по вазі набагато легше, ніж зараз вони використовують. Це стане відмінною перевагою на полі бою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh