Техно

З чого складається набір автомобіліста

У цій статті розмова піде про набір автомобіліста. Яким повинен бути набір автомобіліста? Що потрібно возити з собою в автомобілі? Який додатковий набір для автомобіля бажано брати з собою в далекі поїздки? Що потрібно возити з собою дівчатам? Тут знайдете відповіді на найпоширеніші питання про необхідний наборі автомобіліста.

Автомобильный-набор-300x176

Якщо ви в даний момент хочете купити свою першу машину, але не знаєте, який автомобіль купити: новий або старий, то наші партнери www.rukoyatka.com.ua допоможуть вам у цьому розібратися. В розділі сайту Инструмент для авто ви зможете придбати необхідні інструменти. Спеціалісти магазину Рукоятка допоможуть вам у виборі товару.

Набір для автомобіля може бути різним, залежно від того, де ви використовуєте свою машину: в місті чи їздите на далекі відстані, чоловік ви чи жінка, вмієте ви ремонтувати автомобіль самі і користуватися різним автомобільним інструментом або далекі від техніки. Навіщо, приміром, дівчині возити з собою набір інструментів для автомобіля, якщо вона не вміє ним користуватися? Це стосується не тільки ніжних дівчат. Автомобілі з кожним роком стають все складніше технічно і вимагають кваліфікованого звернення. Пройшли ті часи, коли водії самостійно вміли регулювати карбюратор, заклеювати проколи коліс і т.д. Зараз це пішло в минуле, тому немає сенсу возити з собою в багажнику різні запчастини: бігунки, комутатори, дроти, свічки і так далі. Навіщо нам непотрібний мотлох в багажнику, який займає місце? Спробуємо розібратися в тому, що варто возити з собою в машині.

чемоданчик-с-инструментом-300x225

У кожній машині повинні бути: аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки. Згідно ПДД 2015 року, Пункт 7.7, забороняється експлуатація транспортних засобів, якщо відсутні: на автобусі, легковому та вантажному автомобілях, колісних тракторах – медична аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки. Такий набір автомобіліста стане гарним подарунком будь-якому водієві.

Все, за правилами більше нічого не потрібно возити з собою. Але існують не тільки ПДР. Автомобіль – це зручна річ для переміщення. Це ваша зона комфорту, яку ви можете облаштовувати так, як вам подобається. Тільки вам вирішувати, що мати в своїй машині, а від чого відмовитися. І наявність в автомобілі набору потрібних і корисних речей робить його ще більш зручним і комфортним. Всього-то потрібно зібрати набір для автомобіля з потрібних речей, які можуть вам знадобитися в різних ситуаціях, і їздити спокійно, знаючи, що якщо щось трапиться в дорозі, ви не будете нервувати, переживати, втрачати свій час на пошук ключів, домкрата або буксирувального тросу.

Отже, набір для автомобіля, який стане в нагоді тим, хто використовує свою машину переважно в місті з розвиненою інфраструктурою і іноді виїжджає недалеко за місто.

Автомобильный-набор-300x176

Автомобільний набір

– Не прострочена аптечка.
– Знак аварійної зупинки. Займає дуже мало місце, необхідний в різних ситуаціях.
– Заправлений вогнегасник. Купуйте надійний вогнегасник для себе, а не для показу інспекторам ДПС. Не дай Бог, щоб згодився, але хай буде на всяк випадок.
– Домкрат – надійний (щоб не зірвався) і зручний (легко користуватися).
– Балонний ключ. Не забудьте поряд покласти спецключ для секреток (якщо вони у вас є).
– Запаска (докатка). Якщо не передбачені конструкцією авто, то герметик шин.
– Насос (ножний або електричний компресор з манометром).
– Пляшку з водою (1,5-2 літра).
– Рукавички, щоб не забруднити руки. Краще купити рукавички з латексним покриттям, тому що іноді доводиться міняти брудне, мокре колесо і х / б рукавички не рятують від рідкої грязі.

– Покладіть ганчірки для протирання.
– Буксирувальний трос. Купуйте компактний тканинний (займає мало місця) трос довжиною не менше 4-х метрів (можна 6 метрів, не варто брати 2-3 х метрові).
– Ліхтарик або перенесення. Найкраще ліхтарик з кріпленням на голові, щоб не плутатися в темряві з проводами перенесення, відкручуючи, приміром, колесо.
– Світловідбиваючий жилет. Коштує недорого, місця займає дуже мало, але в темний час доби може реально врятувати життя.
Светоотражающий-жилет-300x225

Світловідбиваючий жилет

– Блокнот, листки паперу, зошит і ручку. Потрібні під рукою, в різних ситуаціях. Покладіть так само туалетний папір, серветки і невеликі мішки для сміття.
– Готівкові гроші. Паперові та металеві. На жаль, не скрізь на дорозі можна розплатитися візиткою, тому добре захована невелика сума грошей може вам знадобитися.
– Сонцезахисні окуляри.

У зимовий час додатково покладіть в багажник: незамерзаючу рідину (незамерзайку). Щітку для очищення авто від снігу, скребок для очищення стекол від льоду. Якщо слабкий акумулятор, то – дроти для прикурювання. При рясних снігопадах покладіть зручну лопату з міцною ручкою.

Лопата для авто

Якщо ви зібралися подорожувати на автомобілі або їхати на далекі відстані від 500 км і ви не знаєте маршруту, то додатково до набору для автомобіля покладіть каністру з маслом. Масло витрачається на угар і невідомо, є в тій місцевості, куди ви їдете, марка того масла, яке залито в ваш автомобіль (вам ще потрібно повернутися назад). Ще знадобиться упаковка гальмівної рідини -. 250 мл, антифриз або тосол (що залито в вашому авто) – 1 літр на долив.

Інструмент для ремонту авто. Його найкраще зберігати у валізі, тому що всі ключі, викрутки будуть в одному місці, нікуди не загубляться. А коли повернетеся з далекої поїздки, то просто заберете чемоданчик з багажника. Обов’язково покладіть інструмент для авто перед далекою дорогою. Навіть якщо ви не вмієте ремонтувати, то в дорозі вам можуть допомогти люди, які мають навички ремонту, але у них не буде інструменту і вони вам не зможуть допомогти. Буде свій інструмент, знайдете і допомогу.

Покладіть додатково воду (2-5 літрів). Добре в далеку дорогу взяти з собою запасні лампочки, щоб при поїздці вночі ви не піддавали себе небезпеки. Дороги у нас «трясуча», і лампочки найчастіше виходять з ладу від струсу. Покладіть запобіжники. Якщо ви не вмієте міняти запобіжники і лампочки на своєму авто, то купіть і покладіть книгу за самостійним ремонту автомобіля. Там ви знайдете інструкцію, як міняти запобіжники, лампочки і дрібний ремонт авто.

Якщо в тій місцевості, куди ви прямуєте, проблеми з бензином, то залийте і покладіть в багажник каністру з бензином і воронку. Не забудьте взяти з собою запасний одяг, ковдра (плед) для ночівлі та відпочинку в машині. Можна купити і взяти з собою туристичний килимок або надувний матрац. Добре взяти пляшку з питною водою або термос з чаєм або кавою. Без цього, звичайно, можна обійтися, але з ковтком гарячої кави поїздка набагато приємніше)).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.