Авторські статтіЗдоров'я

З чим не можна змішувати алкоголь. Будьте вкрай обережні!

Будьте обережні, якщо вирішили взяти чарку іншу! Якщо у цей ж годину ви вживаєте лікарські препарати, то можете отримати досить непередбачуваний результат!

вживання алкоголю погано впливає на здоров'я жінки

Якщо ви приймаєте вищеперелічені препарати, не здумайте пити алкоголь. Навіть його невелика кількість може призвести до руйнівних наслідків для вашого організму.

Пропонуємо вам ознайомитися з найпоширенішими заборонами, не допустимими до вживання з алкогольними напоями!

Заборона 1. Алкоголь + алкоголь

1. Ніколи не змішуйте напої, які дуже відрізняються за технологією виробництва: шампанському протипоказано «сусідство» з горілкою, віскі і коньяком; горілка «не терпить» присутності пива і невитриманих домашніх вин; ром і бренді бажано не зіштовхувати «обличчя до обличчя» з лікерами.

Тим часмо краще пити Морквяний сік — справжній порятунок при багатьох хворобах!

2. Міцні спиртні напої ризиковано навіть змішувати з такими нешкідливими рідинами, як фруктові соки, мінеральна вода, лимонад – в суміші зі спиртом вони утворюють «бронебійні» коктейлі.

3. Поєднання шампанського з міцними напоями – горілкою, коньяком, ромом, віскі – загрожує сильним і швидким сп’янінням, а потім і моторошним похмільним синдромом. Виною всьому-велика кількість газів, що міститься в ньому. Саме «веселі бульбашки» містять вуглекислий газ, який подразнює слизову шлунка і підвищує всмоктування алкоголю в кров.

4. За такою ж схемою діють будь-які газовані напої, змішані з алкоголем, тому горілку, коньяк і віскі небажано запивати мінералкою та солодкими газованими напоями. Яскравим прикладом служить популярний коктейль «Джин–тонік»: начебто слабенький, а звалює з ніг швидше чистої горілки.

5. Змішуючи різні види алкоголю, важливо пам ” ятати, що вирішальне значення має аж ніяк не різна їхня фортеця, а відмінності у біологічній активності напоїв. Горілка, наприклад, при всій своїй фортеці всмоктується повільніше, ніж натуральне вино. Коньяк сильніше пригнічує нервову систему, ніж горілка або лікер, тому що містить дубильні речовини.

6. Приймати алкоголь разом з енергетичними напоями надзвичайно небезпечно для життя. Подібне поєднання призводить до різкого підвищення артеріального тиску, так званим гіпертонічним кризам. Кризи можуть ускладнитися крововиливами в різні органи, наприклад в головний мозок. Крім того, одночасне вживання спиртного і енергетичних коктейлів може спровокувати серцеві аритмії, судомні напади, порушення роботи нирок і інші життєво небезпечні стану.

Заборона 2: Алкоголь + ліки

Причиною летальних або критичних наслідків від алкоголю є зовсім не кількість випитого спиртного – небезпечним для життя є поєднання алкоголю з ліками.

Чим це може загрожувати?

  • Алкоголь + аспірин – виразка шлунка
  • Алкоголь + кофеїн – гіпертонічний криз
  • Алкоголь + сечогінні – різке зниження артеріального тиску
  • Алкоголь + парацетамол – токсичне ураження печінки
  • Алкоголь + інсулін – кома
  • Алкоголь + знеболювальне – інтоксикація
  • Алкоголь + протизапальну інтоксикація
  • Алкоголь + снодійне – інтоксикація, кома
  • Алкоголь + антибіотики – «нульовий» лікувальний ефект

І не забувайте:

Алкоголь збільшує ризик розвитку раку грудей навіть в помірних кількостях. Також алкоголь збільшує ризик розвитку злоякісних пухлин шлунково-кишкового тракту, в середньому на 40 %, в порівнянні з непитущими людьми. Так що, постарайтеся позбутися від цієї шкідливої звички!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України