імпорт товарів в Австрію
імпорт товарів в Австрію

З 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн

З 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн, де ситуація з пандемією не поліпшується. Україна у цьому списку

Оскільки авіасполучення і не було, це погана новина насамперед для тих, хто в’їжджає в Австрію автомобілем. Відтепер цей канал працює тільки на транзит.

Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.

Українці, які в’їжджають з іншої країни шенгенського простору і які не були останні 14 днів в Україні та інших країнах ризику, повинні пред’явити PCR-тест або піти на карантин (з підтвердженням місця його проведення). Українці, які мають дозвіл на проживання в Австрії. мають пред’явити негативний тест, не давніший, ніж 72 години. В’їзд з “благополучних” країн українців із дозволом на проживання в Австрії відбувається в тому ж порядку, що і в’їзд австрійців.

Те саме стосується сезонних робітників, медичного персоналу, дипломатів або якщо громадянина чи громадянку України чекає в Австрії чоловік або дружина, чи якщо вони прямують в Австрію на весілля або похорон. В такому разі PCR-тест обов’язковий, але в‘їжджати можна. Також серед країн, які в австрійському «червоному списку» – США, Швеція, Португалія, Болгарія, Румунія, РФ, Молдова, Білорусь та інші.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh