Новини з Австрії

З 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн

З 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн, де ситуація з пандемією не поліпшується. Україна у цьому списку

Оскільки авіасполучення і не було, це погана новина насамперед для тих, хто в’їжджає в Австрію автомобілем. Відтепер цей канал працює тільки на транзит.

Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.

Українці, які в’їжджають з іншої країни шенгенського простору і які не були останні 14 днів в Україні та інших країнах ризику, повинні пред’явити PCR-тест або піти на карантин (з підтвердженням місця його проведення). Українці, які мають дозвіл на проживання в Австрії. мають пред’явити негативний тест, не давніший, ніж 72 години. В’їзд з “благополучних” країн українців із дозволом на проживання в Австрії відбувається в тому ж порядку, що і в’їзд австрійців.

Те саме стосується сезонних робітників, медичного персоналу, дипломатів або якщо громадянина чи громадянку України чекає в Австрії чоловік або дружина, чи якщо вони прямують в Австрію на весілля або похорон. В такому разі PCR-тест обов’язковий, але в‘їжджати можна. Також серед країн, які в австрійському «червоному списку» – США, Швеція, Португалія, Болгарія, Румунія, РФ, Молдова, Білорусь та інші.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.