Право

Хабарі за відсутність страхових полісів та незавантаження «Дій вдома»

У трьох пунктах пропуску та КПВВ подорожуючі вдавалися до підкупу прикордонників, здебільшого через те що не підготувалися до поїздки.

У пункті пропуску «Нові Яриловичі» громадянка Білорусі запропонувала прикордоннику 100 доларів неправомірної вигоди за пропуск її в Україну без завантаження мобільного додатку «Дій вдома» та медичного страхового полісу.

Через відсутність медичної страховки пропонували 50 євро хабаря і в пункті пропуску «Тиса».

3 000 російських рублів спробували «прилаштувати» троє наших земляків повертаючись з ТОТУ через КПВВ «Чонгар», аби не встановлювати додаток «Дій вдома».

А  у «Сеньківці», виїжджаючи до Росії, наша краянка за безперешкодний пропуск її батька за недійсним паспортом запропонувала охоронцям кордону 3 000 російських рублів неправомірної вигоди.

За фактами виявлення ознак злочинів, передбачених ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», до Нацполіції направлені повідомлення.

Державна прикордонна служба України звертає увагу громадян, що  спроба підкупу службової особи веде до кримінальної відповідальності! Також нагадуємо про вчасне та правильне оформлення документів для подорожі, аби не зіпсувати собі подорож.

Зверніть увагу на чинні правила перетину державного кордону, зокрема під час карантину –

https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonu-Ukraini-inozemcyami/

https://dpsu.gov.ua/ua/Informaciyna-storinka-dlya-turistiv-ta-vidviduvachiv/

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України