Новини з Австрії

З 27 грудня в Австрії набули чинності суворіші заходи щодо коронавірусу

Це насамперед торкнеться продуктових магазинів, заходів та в’їзду до країни. Локдаун для нещеплених людей, як і раніше, в силі – ніяких приватних зустрічей. Будинок можна залишати лише на роботу та інші зазначені причини.

На різдвяні свята числа випадків коронавірусу були близько 2 000 на день. Однак до цих чисел слід ставитися з певною обережністю, оскільки за останні кілька днів було проведено порівняно мало тестів. У будь-якому разі, у період між святами фахівці уважно стежили за вірусною ситуацією в Австрії. Новий консультативний комітет GECKO вже збирається сьогодні, у понеділок, для оцінки поточної ситуації в країні. Новий варіант Omikron знову буде у центрі уваги саміту.

Нові обмеження не плануються – принаймні, поки що! Тому що з 27 грудня в Австрії і так будуть застосовуватися суворіші заходи. Комендантська година в гастрономії буде перенесена з 23:00 до 22:00. Це стосується і барів в готелях.

Через введену раніше комендантську годину в продуктових магазинах поява в країні страшної хвилі Омікрона має бути відкладена. Однак на думку експертів, цього більше не можна запобігти, натомість країну чекає “масивна п’ята хвиля корони”.

Але суворіші заходи в альпійській республіці тепер поширюються як на продуктові продажі, але це позначається і заходах і в’їзді з країну:

➤ На дрібних урочистостях можуть бути присутніми до 25 осіб – за умови, що вони вакциновані або одужали.

➤ Усі збори на відкритому повітрі з більш ніж 25 учасниками підпорядковуються правилу 2G+ (вакциновані або одужали та пройшли ПЛР)

Для заходів із призначеними місцями у закритих приміщеннях застосовується наступне:

➤ Максимум 500 осіб із правилом 2G, максимум 1 000 осіб із правилом 2G +

➤ Максимум 2 000 осіб, якщо всі вони пройшли бустерну вакцинацію та дали негативний результат ПЛР.

➤ В’їзд до Австрії можливий лише при негативному результаті тесту ПЛР (максимум 48 годин), якщо ви не пройшли бустинг (третю вакцинацію).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.