Техно

У зв’язку з нестачею робочої сили Kawasaki створила автономний літальний апарат eVTOL з роботом-навантажувачем. Відео

Kawasaki оголосила про успішне тестування безпілотного літального транспорту eVTOL та робота-навантажувача для автономної доставки вантажів. PoC-тестування проводилося з метою допомогти вирішити соціальні проблеми, такі як нестача робочої сили у логістичній галузі.

У своєму Vision 2030 описує бачення компанії до 2030 року. Kawasaki вказала три області, на яких вона зосередить свої зусилля: «Безпечне та надійне товариство з віддаленим підключенням», «Мобільність найближчого майбутнього» та «Енергетичні та екологічні рішення». У галузі «мобільності найближчого майбутнього» компанія займається розробкою злітно-посадкових смуг для eVTOL, автономних роботів-доставників тощо.

У безпілотному літальному апараті Kawasaki удосконалив літак, що пройшов льотні випробування у 2020 році. Він здатний перевозити 100-кілограмове корисне навантаження та оснащений механізмом завантаження та розвантаження робота-доставника.

В связи с нехваткой рабочей силы Kawasaki создала автономный летательный аппарат eVTOL с роботом-погрузчиком для доставки грузов

В якості силової установки eVTOL оснащений мотоциклетним двигуном Ninja H2R, побудованим Kawasaki Motors, який видає вражаючу пікову потужність в 300 кінських сил. Робот-доставник, який використовується разом з безпілотним літальним апаратом, забезпечить плавну і стабільну роботу. Цей робот-доставник був модифікований, щоб забезпечити можливість посадки на безпілотний вертикальний злітно-посадковий апарат.

У ході випробувань моделювалася безперервна, взаємопов’язана послідовність операцій з доставки без участі людини, в якій робот-доставник автоматично завантажувався, потім слідує автоматичний політ з роботом-доставником на борту, і посадка, автоматична висадка робота-доставника та доставка вантажу до кінцевого пункту призначення. Тестування проводилося з метою доставки вантажу без участі людини.

Реагуючи на нестачу робочої сили в логістичній галузі та інші проблеми, з якими стикається суспільство, Kawasaki буде використовувати результати отримані в ході тестування PoC для реалізації системи швидкого перевезення вантажів, на яку не впливають умови дорожнього руху або топографічні особливості.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.