Новини з Австрії

З 2023 року заборона куріння в Австрії буде розширена

В Австрії планується ще більше розширити заборону куріння. Міністр охорони здоров’я Йоханнес Раух (зелені) планує в майбутньому заборонити куріння в таких місцях, як дитячі майданчики або зони відпочинку для молоді. Крім того, буде продовжено заборону куріння в автомобілях, де пасажирами є діти.

Поправка до Закону про захист від тютюну та некурців нині «знаходиться на стадії завершення», повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Відповідно, планується поширити заборону куріння на «додаткові відкриті громадські місця». До них відносяться, наприклад, «дитячі ігрові майданчики та зони відпочинку для дітей та молоді».

Наразі вже існує заборона на куріння в автомобілях, коли в них діти. У майбутньому водії мають «контролювати» заборону. Поправка до закону має бути переглянута на початку 2023 року. Він також передбачає обмеження на пакетики, які просуваються під верхню губу та доставляють туди речовину, яка викликає залежність. На відміну від забороненого снюсу, пакетики не містять тютюну та користуються популярністю у молоді.

В Австрії куріння цигарок останніми роками постійно обмежувалося, наприклад, шляхом запровадження заборони куріння в ресторанах, йдеться у письмовій заяві Міністерства охорони здоров’я. Ці кроки пішли на користь здоров’ю населення і тим часом набули широкого визнання в суспільстві. Подальші профілактичні заходи, такі як заборона куріння у громадських будівлях та інших громадських місцях, мають широко обговорюватися у суспільстві, щоб отримати необхідне визнання, додали у міністерстві.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: lesslemon – stock.adobe.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України