Новини з Австрії

З 2015 року прикордонний контроль на кордонах Австрії обійшовся бюджету країни в 300 мільйонів євро

Після хвилі біженців 2015 року на кордонах Австрії знову був уведений контроль. Як заявив міністр внутрішніх справ Вольфганг Песхорн за запитом партії SPÖ, витрати самого міністерства внутрішніх справ до наступної весни складуть понад 130 мільйонів євро, плюс близько 170 мільйонів витрат у федеральній армії.

В період з 16 вересня 2015 року, коли прикордонний контроль був введень, і до кінця року на прикордонні зусиль було вкладено майже 130 мільйонів євро, а до травня 2020 року до них потрібно додати ще сім мільйонів євро. Більше 115 мільйонів євро витрачені на оплату понаднормової роботи. Решта суми відносяться до загальних і адміністративних витрат, які, в свою чергу, включають в себе витрати на відрядження. Звичайні витрати на заробітну плату, не включені в список.

Міністерство оборони понесло ще більші витрати. Голова департаменту Томас Старлингер оцінив вартість місії з надання допомоги в вересні в 169 мільйонів євро — з 2015 по червень 2019 року.

З вересня попереднього року по листопад цього року була виявлена та затримана тисяча нелегальних біженців. Також було виявлено близько 120 перевізників людей. Найбільша кількість біженців було спіймано в Бургенланді, а в Карінтії влади були найбільш успішними серед арештів торговців людьми.

З 11 листопада Австрія і Німеччина продовжили прикордонний контроль на півроку. «Прикордонний контроль в самому серці Європи робить позитивний вплив на міграційні потоки. Так що нам потрібно продовжувати», — сказавши Песчорн в жовтні в Раді міністрів внутрішніх справ ЄС у Люксембурзі.

За матеріалами: https://orf.at/
Фото:https://orf.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України