Автоновини

Що досвідчений водій не робить при прогріванні автомобіля взимку

Важливі рекомендації експерта

Експерт журналу «За кермом» Кирило Мілешкін перерахував головні помилки, які автомобілісти допускають при прогріві авто в холодну пору року.

Найгірше, що можна зробити в такій ситуації, за його словами, це влаштувати лобового скла «температурний шок», полив його зовні гарячою водою, щоб швидше відтануло. В результаті на склі можуть з’явитися тріщини, із-за чого його доведеться міняти. Крім того, не варто бризкати на холодне скло незамерзайкою — рідина відразу ж застигне, тільки додавши «морозних візерунків».

Мілешкін рекомендує перед пуском двигуна при замерзлому вітровому склі вимикати двірники — вони напевно примерзли і «є шанси спалити як мінімум запобіжник». Не варто включати двірники відразу ж після того, як на склі з’явилися невеликі відтаяні ділянки: гумки дуже швидко прийдуть в непридатність, а прибрати міцний лід не допоможуть.

Експерт радить «не лінуватися працювати по-старому руками», а також включати корисні функції автомобіля, якщо вони в нього є. Зокрема — системами автозапуску або передпусковим обігрівачами. Однак дистанційно вмикати обігрів лобового скла вміють лише самі просунуті системи, більшість активує тільки грубку. Салон наповнюється теплим повітрям, лобове скло відтає, але не завжди повністю. Найпоширеніший спосіб вирішення проблеми — очистити скло від льоду шкребком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України