Економіка

З 15 червня Нова пошта відновлює доставку з AliExpress

Нова пошта Глобал, що входить до групи компаній Нова пошта, робить міжнародний шопінг для українців доступним навіть під час війни. Вже з 15 червня українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Новою поштою.

«Це найочікуваніше відновлення доставки, якого українці чекали. Ми провели десятки зустрічей з партнером, щоб запевнити його, що ми працюємо у звичному графіку і вже відновили свою довоєнну швидкість. Тож тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат», – заявив СЕО Нової пошти Глобал Юрій Беневитський.

До початку війни, AliExpress очолював ТОП найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів українців. У середньому за день клієнти Нової пошти замовляли близько 2,6 тон товарів із AliExpress.

Нагадуємо, що з 12 травня Нова пошта Глобал поновила доставку замовлень з iHerb – найпопулярнішого американського онлайн-магазину косметики та парфумерії. За місяць роботи українці замовили рекордні 140 тисяч посилок із вітамінами та БАДами. Середній чек посилки з iHerb виріс до $87, а от середня вага не змінилася, як і до війни, – 2,3 кг. Наразі найчастіше замовляють кияни 25-34 років, а також активно роблять покупки жителі Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Волинської областей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України