Новини

Корисні поради з вибори фотошпалер у квартиру

Сучасні фотошпалери інколи нагадують витвори мистецтва. З їхньою допомогою вдасться акцентувати увагу на окремих деталях інтер’єру, підкреслити стиль приміщення, створити бажану атмосферу. Помилуватися виглядом океану чи гірського хребта можна не виходячи з дому. Інтернет-магазин «Арт обоі» https://art-oboi.com.ua/ua пропонує широкий вибір фотошпалер, які підійдуть до інтер’єрів у різних стилях.

На що звернути увагу при покупці фотошпалер

Оформлення дизайну приміщення справа кропітка. Сьогодні виробники пропонують величезну кількість засобів, за допомогою яких легко досягти бажаного результату. Арт шпалери не дарма прирівнюють до художніх витворів, адже вони здатні зробити зі звичайної вітальні місце для релаксу.

При виборі фотошпалер потрібно звернути увагу на декілька нюансів.

  • Яскраві фотошпалери слід клеїти на одній стіні. Інші варто пофарбувати у спокійні відтінки, які добре поєднуються з кольоровою гамою шпалер. Таким чином вдасться уникнути нагромадження надмірної кількості зображень на стінах.
  • Значну увагу потрібно приділити поєднанню кольорової гами фотошпалер та кольору стін, меблів, підлоги. Кольорова палітра повинна бути гармонійною.
  • Варто враховувати габарити кімнати. Велике панно буде створювати ефект тиску у маленьких приміщеннях. У великі кімнати краще вибирати оригінальні шпалери з крупними малюнками.
  • Вибір малюнка та принта залежить від особистих вподобань людини. Комусь подобаються міські краєвиди, хтось у захваті від морського берегу. Потрібно, щоб малюнок гармонійно поєднувався з загальним стилем інтер’єру та декору приміщення.

Якщо виникають труднощі зі підбором арт шпалер, варто звернутися за допомогою до професійного дизайнера.

Як вибрати кутові фотошпалери на стіну

Шпалери на кут допомагають зонувати приміщення та замаскувати зовнішні та внутрішні кути кімнати. Розмиті нечіткі лінії, абстрактні форми, рослинні мотиви добре маскують кути. Дизайнери рекомендують вибирати шпалери світлих тонів з контрастними малюнками. Використання графіки та градієнту також добре справляється з завданням. В такому випадку варто для площини вибрати теплий відтінок, а для виступу чи кута — холодний.

Для дизайну кутових стін дизайнери використовують таку техніку — на кутові стіни наклеюють вузькі шпалери з вертикальним малюнком. Додатковий ефект створюють шпалери, які малюнок яких переходить на стелю. Не рекомендовано для кутових шпалер вибирати арт обої з крупними малюнками чи портретами. Фотошпалери стануть вигідним капіталовкладенням у дизайн приміщення, адже вони доступні за ціною та довго зберігають привабливий вигляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України